Знаки Зодіаку, яких чекає удача в серпні

Настає останній місяць літа. Він обіцяє бути сприятливим, але серед всіх дванадцяти Знаків лише деякі можна буде назвати везучими.

У серпні не варто чекати біля моря погоди. Нічні світила хочуть, щоб ми навчилися долати перешкоди, а не будувати їх. Людям чотирьох Знаків це буде робити простіше, ніж іншим.

Лев

Левам буде щастити переважно в любові. Особливо варто відзначити тих, хто вже перебуває у стосунках. Людям цього Знака вдасться перевести стосунки на новий рівень, позбутися непорозумінь і припинити потік сварок. Величезне значення в серпні буде грати недавнє минуле. Левам вдасться обернути неприємності собі на користь. Особливу силу отримає їх інтуїція. Можна буде приймати рішення на основі внутрішнього голосу, який допоможе направляти свої сили і енергію в потрібне русло.

Терези

У Терезів весь серпень буде у владі позитивної енергії, що посилається Венерою. Ця планета-покровитель буде дуже потужною, творчою і здатною дарувати яскраві емоції, удачу. Найцікавіше, що до 16 серпня Венера пробуде в Діві, а потім перейде в Терези. Це означає, що зміниться настрій планети, а значить і зміниться життя Терезів, причому в кращу сторону. Це буде динамічний і цікавий місяць – з інтригами і любовними пригодами, з радістю і творчими злетами. Також в серпні можна сміливо балувати себе дорогими покупками.

Козеріг

У Козерогів в серпні почнеться процес становлення нового життя. Можливо, вони навіть не помітять цього, але це не означає, що серпень буде менш вдалим часом. Навпаки, в ці чотири тижні буде відбуватися багато того, що стане підмогою до успіху в любові і в справах на початку осені. Козероги не зможуть розгледіти ці плюси, але зате вони зможуть почати новий етап свого життя, який можна назвати одним словом – «перезавантаження». До цих людей повернеться енергія, сили, натхнення.

Риби

Риби в серпні отримають неймовірний заряд бадьорості. Це буде період, в який немає нічого неможливого. Риби зможуть вирішити безліч проблем: юридичних, робочих, домашніх і любовних. Це буде час поновлення, зміни життя на краще. Всі проблеми відійдуть у небуття, захопивши з собою страхи і комплекси. Рибам під силу буде повернути собі впевненість, оптимізм і творчий потенціал. Також зірки і планети поліпшать їх пам’ять, увагу, здатність до навчання.