fbpx
Гороскоп

Знаки Зодіаку, яких чекають приємні новини і фантастичні звістки вже до 10 липня

Близнюки

Представники цього сузір’я останні кілька тижнів багато працювали. Близнюки сподівалися, що отримають віддачу, що їхні послуги відзначать, але цього не відбувалося.

Наприкінці першої декади липня їм зроблять дуже вигідну ділову пропозицію, зауважать. Що з дорученням зможуть впоратися лише вони. Таке визнання власних заслуг буде найкращою новиною для Близнюків.

Воно підніме їм самооцінку, подарує впевненість у собі, бажання рухатися та розвиватися.

Терези

Представники цього зодіакального сузір’я спілкувалися з ріднею не так багато, як їм хотілося б, в останні місяці. Терезів засмучувало те, що вони не чують близьких, що ті не йдуть з ними на контакт.

У першій декаді липня ситуація зміниться. Цим особам почнуть дзвонити далекі родичі, питати, як у них справи. Наприкінці ж названого періоду Терезам розкажуть запаморочливу новину, пов’язану зі збагаченням когось із родичів або з народженням у когось із них дитини.

Вони будуть щиро раді за те, про кого дізнаються, скажуть про свої почуття прямо.

Стрілець

Контакт із одним товаришем люди цього знаку втратили. Стрільці сумували за одним, думали про нього, не мали змоги з ним зв’язатися. Остання у них раптово з’явиться наприкінці першої декади липня.

Нею представники знаку обов’язково скористаються, поспілкуються із приятелем, отримають заряд позитивних емоцій. Їм буде приємно, що той теж про них згадував, що нудьгував і переживав через відсутність спілкування.

А коли Стрільці дізнаються про можливість зустрітися з другом, то взагалі виявляться на сьомому небі від щастя.

You cannot copy content of this page