fbpx

Знаки Зодіаку, яких з 11 по 20 липня чекає доленосна зустріч, яка здатна перевернути усе їхнє життя

Водолій

Люди цього сузір’я давно ізолювалися від тих, хто їм дорогий. Так вийшло з волі долі, а не через їхнє бажання. Початок другої декади липня все змінить.

Водолії відвернуть увагу від роботи, отримають можливість провести час на своє задоволення. Їм захочеться виявити ініціативу, зателефонувати старому товаришеві. Саме так вони і вчинять, призначать зустріч, про яку давно мріяли.

Відбудеться вона буквально відразу, чекати на неї довго не доведеться. Це взагалі приведе Водоліїв у захват, змусить опинитися на сьомому небі від щастя.

Телець

Представники цього зодіакального сузір’я не планували нічого в житті змінювати, не хотіли влаштовувати собі жодних стресів. Але друга декада липня розпорядиться так, що Тельці постійно з кимось спілкуватимуться, відновлюватимуть старі контакти.

Все це змусить їх хвилюватись. А особливо сильно їх схвилює те, що один із старих приятелів запропонує зустріч, призначить одразу її місце та час. Перед такою спокусою Тельці не зможуть встояти, тож вирушать на неї.

Вони не пошкодують про це ні грама, бо отримають багато позитивних емоцій.

Скорпіон

Представники цього знаку давно не спілкувалися із ріднею. Встигли за багатьма скучити. На початку другої декади родичі самі нагрянуть у гості до Скорпіонів.

Для останніх це буде несподіванкою, але приємною. Особи цього знаку будуть щасливі бачити обличчя тих, хто їм такий дорогий, охоче піклуватимуться про візитерів, створюватимуть їм найкращі умови. Звичайно, що враження вони про себе залишать найкраще.

You cannot copy content of this page