Знаки Зодіаку, яких чекають випробування у березні 2021

Стрілець

Стрільців у “день ікс” чекає відверта, але неприємна розмова, якої важко буде уникнути. Вам доведеться занурюватися в давно забуті історії, аналізувати свої і чужі вчинки, шукати причини тих чи інших подій. Навіть якщо ви не зможете зберегти спокій в цей момент, постарайтеся хоча б створити видимість цього. Це допоможе знизити градус бесіди і швидше її завершити. Сплески емоцій лише посилять конфлікт і спричинять за собою важкі образи.

Що стосується професійної та творчої сфери, тут є ризик не реалізувати задумане. Не засмучуйтеся! Працюйте не поспішаючи і вдумливо, Зберігайте самовладання. Згодом ви надолужите згаяне.

Діва

Дів чекають сімейні розбірки. Справа ця затяжна і неприємна, але налагодити відносини з близькими необхідно. Крім того, деяким представникам цього знака доведеться виступити в якості медіатора і зайнятися примиренням конфліктуючих родичів. Не дивуйтеся, що вашу підтримку не оцінять, можливо, вам навіть не подякують. Це не означає, що праці були марними, просто ваші рідні поки не готові визнати, що потребують допомоги.

Не поспішайте з запуском великого проєкту, до якого давно готувалися. Складні завдання теж краще відкласти на більш пізній період. У найближчі дні беріться за справи, які мають на увазі швидкий результат. А найкраще, кажуть зірки, влаштуйте вихідний з невеликою подорожжю.

Скорпіон

Скорпіони незабаром можуть несподівано зустріти старого друга або коханця. Ймовірно, це розтривожить старі почуття і рани, і ви захочете повернути колишні відносини. Не піддавайтеся спокусі і тим більше не проявляйте ініціативу самостійно.

І в діловій і в особистій сферах не варто в цьому місяці пов’язувати себе серйозними і довгостроковими зобов’язаннями. Не укладайте угод в поспіху. Прийняте рішення може виявитися вкрай невдалим, за ним підуть фінансові втрати, конфлікти і розчарування. Астрологи також не рекомендують здійснювати незапланованих покупок.