fbpx

Знаки Зодіаку, яким квітень принесе кардинальні зміни у житті і неймовірно великий успіх у справах. Хтось зможе реалізувати свої фантазії і здійснити мрії

Телець

Цілком можливо, що Тельцям в квітні доведеться пережити невеликий емоційний струс. Він буде мати лише позитивний ефект. Люди цього Знака зможуть наповнитися позитивом і побачити те, що відбувається з іншого боку. У фінансовій сфері в квітні відкриються нові двері. Тельці зможуть підвищити доходи і досягти підвищення.

Рак

Раки в кінці квітня через негативний вплив Плутона можуть зустрічати на шляху відлуння минулого – колишніх коханих, нагадування про помилки. Щоб цього не відбувалося, потрібно позбутися від шкідливих енергетичних прив’язок. Квітень сприятливий для розставання з непотрібними речами. На початку місяця можна провести ревізію в будинку, викинувши все зламане або непотрібне. Астрологи радять Ракам частіше носити одяг під колір очей. Це позитивно позначиться на удачі і енергетиці.

Скорпіон

Скорпіонам в квітні необхідно раніше вставати вранці. У самий розпал весни не варто довго спати і втрачати час даремно. Потрібно діяти, оскільки починається час великої удачі. Скорпіони можуть втілити в життя свої найсміливіші мрії і фантазії. Важливо прислухатися до інтуїції і придивлятися до всього, що відбувається навколо. Зірки радять не шукати винних у своїх проколах, перекладаючи відповідальність на інших. Це загрожує великими проблемами.

You cannot copy content of this page