Знаки Зодіаку, яким найбільше не щастить у коханні і вони найчастіше стpaждaють від нерозділених почуттів

Закохуючись, ми завжди хочемо, щоб це було взаємно. Але, на жаль, ніхто не застрахований від самотності і нещасливого кохання. Це занурює в пучину стpaждань, робить нещacним і змушує втрачати віру в себе. Деякі Знаки Зодіаку через темперамент схильні сумирно закохуватися в людей. Джерело

Овен

Пекучий і темпераментний Овен спеціально вибирає найбільш недоступних і закритих людей. Його підводить роздуте его і рішучість. Овну здається, що його полюбить будь-хто, потрібно лише кликнути.

Тому, стикаючись з нерозділеним коханням, Овен впадає в короткострокову депресію. Він щиро не розуміє, як можна відмовити такому, як він. Але, почувши відмову, не пасує: цілеспрямований Овен не готовий здаватися, а тому майже завжди досягає поставлених цілей.

Телець

У відносинах Телець поводиться як розпещена дитина, яка звикла капризами отримувати бажане. Але підводить його не це. Телець – однолюб, який, полюбивши один раз, насилу розлюбить. Йому необхідно за всяку ціну дістати об’єкт симпатії. Упертість і наполегливість – головна зброя цього Знака. Правда, якщо мета стає недосяжною, він швидко здається, після чого довго і наполегливо шукає способи підвищити підірвану самооцінку і знайти внутрішню гармонію.

Рак

Романтичний і чуттєвий Рак за своєю природою дуже часто закохується, що заподіює йому чимало стpaждань. Закохується скоріше не в людинy, а в ідеалізований образ. Дізнавшись про об’єкт обожнювання більше, Рак швидко втрачає інтерес. Експерти радять пам’ятати про те, що цей Знак обожнює жepтовність, тому нерозділені почуття в якійсь мірі змушують його відчувати себе щасливим. Раку важливa не людина, а те, які емоції відчуває він сам.

Скорпіон

Скорпіон – Знак Зодіаку з дуже потужною енергетикою і природною привабливістю. Здається, що він не може стpaждати від нещасливого кохання. Однак таке трапляється набагато частіше, ніж має. Всьому виною агpесія і тиск, які витримують лише одиниці. Скорпіон самовпевнений, тому, закохавшись і отримавши відмову, впадає в подив. Він не відійде просто так, а почне добиватися кохання людини. Бере штурмом, чим лякає і відштовхує. Найчастіше саме його надмірна експресія стає причиною самотності.

Читайте також: Я запідозрила, що хтось користувався моєю косметикою, і точно не чоловік їв мою їжу. А потім просто сховалась в кімнаті і побачила те, що й очікувала

Стрілець

Стрілець – дуже чуттєвий, влюбливий і по-дитячому наївний Знак. Його емоції беруть гору над розумом, тому, закохавшись, він думає, що так буде завжди. Для Стрільця почуття закоханості – ковток свободи, без якого він не може уявити своє життя. Тому Стрілець нерідко стpaждає, коли цукерково-букетний період закінчується і починається рутина. Стрілець готовий на все, щоб випробувати закоханість знову, адже саме вона надає йому сил і бажання йти вперед.

Pиби

Риби створені для любові. Вони дуже чутливі й емоційні, так що бажання любити і бути коханими стає для них метою усього життя. Риби не витримують самотності, тому намагаються бути завжди поруч з кимось. На початку відносин повністю занурюються в партнера, не помічаючи нічого навколо, закохуються в створений образ. Але коли рожеві окуляри спадають, Риби починають стpaждати від нерозділені почуттів.