Знаки Зодіаку, яким найбільше не щастить в шлюбі і вона найчастіше розлучаються

Багато шлюбів руйнуються на початкових стадіях. Причин маса — нерозуміння партнера, зради, скандали, ревнощі і т. д. Астрологи кажуть, що багато чого залежить від знаку Зодіаку, під яким ви народилися.

Скорпіон — 6 місце

Не можна сказати, що Скорпіони не можуть існувати в шлюбі і не здатні створити міцну сім’ю. Скорпіони — люди крайнощів. Вони можуть довго вибудовувати дружний, щасливий сімейний союз. Йти до шлюбу все своє життя, витративши багато часу на пошуки тієї самої людини. Джерело

Але потім в один момент все зруйнувати через банальні дрібниці або розбіжності. Скорпіони надто часто сприймають все в штики, не даючи другій половині жодного шансу. На жаль, найчастіше, Скорпіони самі руйнують свої міцні сімейні зв’язки через небажання йти на компроміси та поступки.

Козеріг — 5 місце

Здавалося б, які підводні камені можуть зберігатися у шлюбі зі спокійним, вірним і працьовитим Козерогом? Проте не так все просто, як здається. Козероги занадто вимогливі до свого партнера, він повинен бути з певним соціальним статусом і завжди бути на висоті. У непростий час, Козеріг навряд чи підтримає вас, а швидше буде вказувати вам зайвий раз на неспроможність і лінь. Козероги — одні з небагатьох, хто здатний на шлюб за розрахунком. Вони не бачать в цьому нічого кpимiнального, а навпаки, вважають саме такий союз міцним і довгим.

Водолій — 4 місце

Водолій — найінфантильніший знак серед інших зодіаків. Водолії віддають перевагу сімейному побуту, яскраве, насичене, вільне життя, ставлячись до шлюбу, як до тягаря. Якщо трапилося так, що Водолій все-таки одружився, це не означає, що вам вдалося приборкати палкий норов цього знака Зодіаку. Водолії — люди свята, їм швидко набридає одноманітність сімейних буднів, тому вони шукають веселощі на стороні, або просто йдуть із сім’ї.

Овни — 3 місце

Дуже імпульсивний і емоційний знак Зодіаку. Як правило, Овни розлучаються швидко, не думаючи про наслідки, хоча потім можуть про це сильно шкодувати. Замість того, щоб згладити конфлікт, Овен буде його розпалювати, провокуючи партнера на скандал. Істерики Овнів грандіозні й не кожен може їх витримати. Вони рідко йдуть на поступки, не знають що таке компроміс, саме тому їх сімейне життя зазнає фіаско. Овни розлучаються шумно, кидаючись звинуваченнями у бік колишнього партнера.

Близнюки — 2 місце

Головний ворог шлюбного союзу Близнюків — їх мінливість та інфантильність. Вони не надають значення флiрту, інтpигам на стороні і навіть зрадам. Близнюки — люди настрою і вільні робити лише те, що їм подобається. З ними складно щось планувати, адже вони люблять імпровізувати. Близнюки підривають довіру у відносинах, але при цьому терпіти не можуть, коли за ними стежать і звинувачують у чомусь. Крім того, Близнюкові просто може безпричинно набриднути шлюб, і вони вважатимуть за потрібне продовжувати вільне плавання без партнера.

Читайте також: 6 найбільш невірних дружин за знаком Зодіаку. Вскочити в гречку для цих дамочок простіше простого

Стрілець — 1 місце

Для Стрільця шлюб — це не початок чогось нового і прекрасного, а швидше логічне завершення відносин. Досягнувши своєї мети, їм стає нудно, і вони вирушають на пошуки нових вершин. Стрільці грішні невірністю і інтригами на стороні, при чому навіть можуть це не приховувати. Вони воліють триматися від сім’ї на відстані, вирушаючи в часті відрядження і придумуючи різні приводи, щоб втекти з дому на вихідні. Звичайно, далеко не кожна людина витерпить таке ставлення до себе.

Фото – dt.ua