fbpx

Знаки Зодіаку, яким найбільше пощастить у коханні у жовтні: у когось це буде новий роман, а у когось і любов усього життя

Овен

Овен творить сам своє особисте життя. Багато представників знаку закохаються. І вони не будуть чекати, коли людина, яка їм подобається, зверне на них увагу. Вони будуть рішуче налаштовані боротися за свою любов. Але навіть ті представники знаку, які не закохаються, захочуть уваги та компліментів, тому вони приділятимуть багато уваги своїй зовнішності та будуть вести себе зухвало.

Терези

Поряд з Терезами обов’язково знайдеться хтось, кому вони сподобаються. І не Терези, а ця людина проявить ініціативу. І це не погано – Терезам потрібен сміливий і рішучий партнер. Найкрасивіші романи цього року тепер можуть розпочатися. Однак, якщо партнеру не вистачає такту і витривалості нічого не вийде.

Лев

Левам життя піднесе досконалу любов, буде нелегко знайти людину, яка виправдає їх очікування, оскільки їхні вимоги надто високі. Але якщо вони не обмежать пошуки найближчим оточенням, а дозволять їм подорожувати фізично чи віртуально, вони знайдуть друга своєї душі.

Стрілець

Серйозних стосунків для Стрільця в жовтні не планується. Але буде яскрава любовна пригода. Поки що побачення будуть для нього просто веселими. Але в довгостроковій перспективі це може статися. Просто не варто думати про це зараз.

Щасливий період кохання почнеться для Тельця, Скорпіона, Діви та Козерога. У цей період стсунки будуть розвиватися повільно. Вони будуть дуже чуттєвими. Сумісність буде дуже важливою.

Телець стане найпопулярнішим знаком Зодіаку. Представники привернуть людей чуттєвістю, імпозантністю, спокійним почуттям гумору та комфортною атмосферою, яку вони вміють створювати навколо себе.

Скорпіон

Скорпіон може навіть не думати про кохання. Але хтось із його оточення, очевидно, зацікавиться ним. І ця людина заспокоїть своє серце, без зайвої метушні, без пафосу. Існуючі стосунки також покращаться: партнер буде частіше проявляти свою любов чуттєвими жестами і подбати про матеріальний комфорт Скорпіона.

Діва

Діва не надто прагне до романів у звичний час, але тепер її вимоги до партнера піднімуться до небувалих висот. Але знижувати рівень немає необхідності. Потрібно просто шукати пару не поблизу, а десь далеко. Людина, яка живе іншим життям, не матиме недоліків, властивих оточенню Діви (звичайно, у неї будуть свої, але у Діви ще не буде на це скарг).

Козеріг

На Козерога чекає чуттєва романтична пригода. Це урізноманітнить ваше дозвілля приємними побаченнями без зобов’язань у затишній обстановці, із передбачуваним і спокійним партнером, який не потрясе ваші нерви. Чи виросте з цього щось чи ні – час покаже.

You cannot copy content of this page