Знаки Зодіаку, яким найчастіше не щастить у коханні і від них йдуть партнери

Є знаки Зодіаку, яким складніше побудувати міцні стосунки, нерідко вони наштовхуються на стіну непорозуміння.

Рак

Представники цього знаку перенасичують свого партнера увагою, не залишаючи йому навіть крапельки особистого простору, що неймовірно важливо для людей. Раки бувають дуже наполегливими і навіть надокучливими, вони не розуміють, коли варто залишити партнера в спокої, чим можуть викликати роздратування і обурення. Ключ до успіху: навчитися цінувати особистий простір коханої людини.

Стрілець

Представники цього знаку часто самі не розуміють, чого їм хочеться. Вони кидаються з крайності в крайність, створюючи враження людини, якій не потрібні серйозні стосунки. Це і породжує відповідне сприйняття з боку партнера. Ключ до успіху: зрозуміти, що партнер хоче ясності в ваших стосунках, а не постійних метань.

Терези

Представники цього знаку прагнуть до особистої гармонії у першу чергу, тому, коли виникають непорозуміння або навіть конфлікти, вони воліють піти в себе, ніж вирішувати питання. Терези займають вкрай пасивну позицію навіть через багато років стосунків, тому з ними буває досить складно. Ключ до успіху: навчитися взаємодіяти зі своїм партнером і вимикати свою гординю.