fbpx

Знаки Зодіаку, яким навесні слід побоюватися обману

Рак

На Раків навесні впливатиме положення Венери на астрологічних картах. Це означає, що у відносинах висока ймовірність зради та брехні. Олег Авгуров радить Ракам утриматися від випадкових любовних зв’язків – вони принесуть більше проблем, ніж насолоди, та й приховати зраду не вийде, якщо Рак на неї вирішиться.

Щоб убезпечити себе, Олег Авгуров радить Ракам цінувати те, що вони хочуть зберегти і не гнатися за ілюзіями. Тільки вірність та уважність до партнера допоможуть протистояти спокусам.

Стрілець

Представники цього знаку Зодіаку ризикують бути ошуканими партнерами та колегами. Раніше їх переконували, що саме вони, Стрільці, найкращі працівники. Зважаючи на все, Стрільці нажили собі недоброзичливців. Олег Авгуров рекомендує їм уважно ставитись до нових проектів, не підписувати документи, докладно не ознайомившись із ними. Не радить астролог і ділитися з колегами особистими проблемами – це може обернутися проти вас.

Козеріг

Для Козерогів є ризик бути обдуреними шахраями, якщо вони не перевірятимуть всю інформацію, що до них надходить. Такі ситуації можуть призвести до серйозних фінансових втрат. Олег Авгуров радить Козерогам навесні не відкривати сумнівних листів, не говорити з незнайомцями про гроші, не інвестувати, а також не позичати.

You cannot copy content of this page