fbpx

Знаки Зодіаку, яким не щастить у коханні: їм складніше за інших побудувати міцні і тривалі стосунки

Рак

Ці люди надто емоційні. У Раків справжній талант влаштовувати трагедію на порожньому місці. Крім того, представникам цього знаку може знадобитися багато часу, щоб залікувати сердечні рани після розставання.

Козоріг

Вони часто зустрічають ідеального супутника життя в невідповідний час, або ж закохуються в не найбільш підходящих кандидатів, коли їх серце вільне. Ще одна проблема Козерога — песимістичний погляд на життя. Він може вважати, що у стосунків немає майбутнього, навіть коли все складається якнайкраще.

Риби

Представники цього знака гіперчутливі, через що їх обранцям доводиться бути вкрай обережними, щоб ненароком не образити. Думка про те, що партнер може їх зрадити — навіть якщо причини так думати нема — здатна надовго вибити Риб з колії.

Діва

Ці особи схильні критикувати і засуджувати інших, що неприйнятно в будь-яких відносинах. Не те щоб Діви вважали себе досконалістю, просто вони чекають, що буде бездоганним їх партнер. Мало хто зможе витримати постійну оцінку і критику у свою адресу.

Щоб збільшити свої шанси на взаємну любов і міцні стосунки, можливо, варто знайти партнера, який підходить вам по Зодіаку.

Найбільш сумісні знаки Зодіаку:

  • Овен і Скорпіон.
  • Рак і Риби.
  • Козоріг і Стрілець.
  • Терези і Терези.
  • Близнюки і Водолій.

You cannot copy content of this page