Знаки Зодіаку, яким пощастить в коханні з 1 по 14 лютого

Терези

У першій лютневій половині зірки обіцяють повороти в амурних справах: це може бути несподівана приємна зустріч, або зміцнення вже існуючих відносин. Для Терезів буде важливо вміти йти на поступки для збереження рівноваги у відносинах.

Слід зазнати скептичного ставлення свого партнера до прагнення реалізуватися у кар’єрі чи соціальній сфері. Потрібно вміти домовлятися без емоційних сплесків. Астрологи дають пораду: якщо будуть невеликі розбіжності, слід відпустити ситуацію на волю Долі.

Стрільці

Представникам знаку Стрільці не рекомендується виявляти сильні емоції і приймати імпульсивні рішення. Якщо щось у рішеннях другої половинки не сподобається – слід вирішувати всі питання спокійно. Всі дрібні непорозуміння у цей період легко буде вирішити методом відвертої розмови.

Перша половина місяця для Стрільців буде періодом порозуміння з партнером. Якщо довіритися долі – можна очікувати нових несподіваних поворотів у сімейних справах. Цей період загалом буде найсприятливішим за всю зиму. Багато справ лише допомагатимуть зробити зв’язки сильнішими.

Козероги

Для Козерогів це буде період запаморочливої ​​романтики. Нові стосунки, зав’язані на початку лютого, можуть стати дуже вдалими і довгими. Представники знаку, які вже у парі, навчаться вирішувати питання спокійно.

Для Козерогів все може завершитися весіллям. Сімейні Козерога в цей період можуть бути неймовірно радісними та щасливими. Якщо уникати розбіжностей, можна залучити Удачу на свій бік. Для деяких сімейних пар період буде важким, але наполеглива робота над відносинами принесе свої плоди.

Водолії

Порозуміння з партнером для Водоліїв будуть на якісно іншому рівні. Представникам цього сузір’я зірки обіцяють дуже гарні стосунки. Всі сварки тільки зміцнять почуття зрештою.

Для тих Водоліїв, які вже пов’язані сімейними узами, перша лютнева половина обіцяє романтику, позбавлену неприємних моментів.

У багатьох сімей можливе поповнення. Усі питання та сварки у цей період слід вирішувати лише мирною розмовою.

Остерігайтеся заздрісників, тих, хто прикидається доброзичливими, навіть серед рідних. Ті Водолії, які зараз одні, ймовірно, зустрінуть свою долю до середини або до кінця місяця.

Риби

Амурні справи Риб у першій половині лютого, хоч і не віщують дуже гучних романів, при цьому життя буде спокійним і щасливим.

Однак цього місяця самотні Риби зможуть знайти свою половинку. Середина лютого принесе кілька дрібних сварок для пар, але все це можна буде легко змінити – лише бажання та старанність допоможуть залагодити усі негаразди.

Сімейним людям під знаком Риб слід приділити увагу спільному проведенню часу. Відпочинок разом та розваги допоможуть порозумітися. Слід приділити особливу увагу здоров’ю домочадців.