Знаки Зодіаку, яким пощастить з 10 по 18 лютого

Період з 10 по 18 лютого пройде відносно спокійно у більшості знаків Зодіаку. Комусь доведеться докласти трохи більше зусиль, щоб досягти поставленої мети, а іншим пощастить більше за інших.

Телець

На початку цього періоду ви перебуватимете під позитивним впливом Місяця, що дасть відчути себе щасливим. Ви досягнете успіху в бізнесі, збитки нарешті закінчаться, а прибуток збільшиться. Можливо, доведеться приймати важкі рішення в бізнесі, але в цілому робота приноситиме задоволення. В особистому житті очікується багато сімейних зустрічей.

Всередині періоду ви можете відчути себе самотнім, тому краще уникати далеких поїздок. Крім того, слід тримати вухо гостро у спілкуванні з малознайомими людьми. Також не рекомендується інвестувати в ризиковані справи та брати гроші у борг.

В останні дні справи підуть на виправлення. Ви будете сповнені енергії, з’являться хороші ідеї щодо розширення бізнесу, а також можливе підписання вигідних контрактів.

Рак

Невизначеність, що була минулого тижня, зникне, що забезпечить гарний настрій та оптимізм. Ви насолоджуватиметеся роботою, можливо, вирушите в невелику подорож, налагодите спілкування з родичами.

Самотні Раки можуть знайти своє кохання. У моменти важких рішень впевненості та сил нададуть власні знання та досвід. Вирішальне значення для досягнення багатьох цілей матимуть останні кілька днів тижня.

Діва

З 10 по 18 лютого досягти успіху в бізнесі або на роботі допоможуть близькі. Ви також плануєте нове ділове партнерство. Велика ймовірність виграти судовий позов і вирішити суперечки про спадкове майно. У середині тижня ви відчуєте дискомфорт, але виявите терпіння перед тим, як щось вирішувати. Тим, хто перебуває у пошуках роботи, допомогу нададуть знайомі за кордоном. Вільні Діви можуть зустріти кохання всього свого життя.

Терези

З 10 лютого ви відчуєте себе щасливим як ніколи. Події розвиватимуться якнайкраще у всіх сферах життя. Вирішуться проблеми зі здоров’ям і у стосунках, з’явиться хороший шанс просунутися службовими сходами і навіть отримати контроль над конкурентами. Також очікуються гарний прибуток та вигідний проект, який забезпечить гарне майбутнє.

Останні два дні тижня не будуть ідеальними: ви можете мати справу з деякими проблемами зі здоров’ям, а самооцінка знизиться. Подолати ситуацію можна, якщо не ухвалювати поспішних рішень.