fbpx

Знаки Зодіаку, яким серпень принесе розставання з коханими

Близнюки

Люди цього сузір’я не є постійними за своєю природою, не особливо хочуть перебувати в тому ж шлюбі або просто в серйозних стосунках.

Близнюки з початку літа зазнавали такого стану справ, намагалися бути вірними обранцеві, але їхні сили закінчилися. Вони це чітко зрозуміють на початку серпня, коли довкола буде повно розваг, можливостей відпочити.

Близнюки виявлять ініціативу самі, розірвуть відносини, які, як оточуючим здавалося, чудово складалися, віддадуться тим заняттям, які є веселими і не обтяжують.

В результаті цього вони знайдуть довгоочікуване щастя.

Рак

Представники даного зодіакального сузір’я завжди на чільне місце ставлять сімейні цінності, дорожать з цієї причини другою половинкою. Раки останні кілька місяців багато віддали відносинам, хотіли зробити їх краще.

У серпні вони усвідомлюють, що всі їхні старання були марними. Їх покине обранець, не пояснивши нічого, залишить Раків наодинці з стражданнями. Останнім вони віддадуться повністю, нічого не помічатимуть навколо.

Тільки час зможе їх вилікувати, дати їм відновити душевну рівновагу та знову почати радіти життю.

Козеріг

Люди цього знаку взагалі не надто хочуть займатися особистим життям, що й відіграє вирішальну роль у серпні. У цей період друга половинка Козерогів вимагатиме уваги, попросить про романтику, про побачення.

Представники знаку просто не захочуть відволікатися від роботи, витрачати на, як їм здається, час дурниці. Козероги ініціюють розлучення, скажуть, що втомилися від стосунків.

Спочатку вони запропонують зробити паузу в них, але насправді матимуть підступний план поступово взагалі знищити союз. Коханий це зрозуміє, наполягати ні на чому не стане.

You cannot copy content of this page