Знаки Зодіаку, яким судилося бути на коні у листопаді. Їм пощастить настільки, що їх можна назвати справжніми чемпіонами

Стрілець

У листопаді, особливо у другій половині місяця, представники Стрільця отримають додатковий заряд енергії. Їм доведеться демонструвати свою незалежність, діяти, сподіватися на допомогу тільки від себе, бути пунктуальним і сильним. Вони добре впораються з ситуаціями, коли їм потрібно діяти, а не думати.

Дії Стрільця будуть масштабними. Йому вдасться виграти заради благородної мети або високої винагороди, і невелика, незначна вигода його не зацікавить. Ті, хто завжди хотів зробити щось велике, але не мав можливості, також зможуть насолоджуватися цим.

Козеріг

Сонце в знаку Козерога зміцнить особисті риси представників цього знаку: рішучість, здатність виділити найголовніше і пожертвувати другорядними речами, дисциплінованість, аскетизм, честолюбство. Сонце допоможе Козерогу прорватися до натовпу: воно приверне увагу оточуючих всюди. Його помітять, запам’ятають, а його здібності будуть затребувані.

Козерога можна назвати справжнім чемпіоном, тому що він досягне успіху не найпростішим способом. Йому доведеться долати серйозні завдання або виконувати неймовірно важливу роботу. Йому не варто розслаблятися, адже найменша необережність призведе до поразки.

Водолій

Положення Сонця призведе до деяких змін. Основні риси представників Водолія стануть більш вираженими для оточуючих: їх прагнення до прогресу, незалежності, свободолюбства, ексцентричності. Водолій буде поводити себе так, як йому заманеться, і ніхто його не відверне від цього. Він більше не здаватиметься і не відмовиться від своєї мрії через думку інших людей.

Життя Водолія в листопаді можна сміливо назвати боротьбою, але не боротьбою з відкритими ворогами. Вірніше, з самим собою.

Скорпіон, Близнюки і Діва

Ви не назвете ці знаки Зодіаку справжніми чемпіонами листопаду, але попереду у них також успішний період. Для Скорпіона це буде середина місяця, тому варто поспішити, якщо ви хочете добре використати швидкоплинну енергію.

Близнюкам і Діві потрібно звернути увагу на день 25 листопада. У цей день вони будуть охоплені вогнем і стануть справжніми бійцями, які чекають однієї перемоги.