fbpx

Знаки зодіаку, яким Тигр принесе у 2022 році заслужене багатство

Телець

Телець давно був би фінансово захищений тією самою “подушкою безпеки”, якби навчився доводити розпочате до кінця. Тельці – талановиті бізнесмени з гострим розумом, але їм не вистачає терпіння і завзятості. Спробуйте хоча б на півроку відмовитися від своїх звичних задоволень та зосередитись на напрацюванні фінансового капіталу.

Особливо гарний період для успішних угод – середина літа. Крім того, вам потрібно дуже обережно ставитися до партнерства з близькими друзями. Не виключено, що безладність одного з них може коштувати вам великої фінансової помилки, наслідки якої доведеться вирішувати ще довго. І зробіть регулярною “десятину” на благодійність – ця процедура запустить силу енергії, яка до вас обов’язково повернеться.

Лев

Лев не звик відмовляти собі ні в чому, його життєве кредо: “Хочеш жити як багатій, думай і роби як багатій!” І судячи з усього, ця філософія успішна, представники цього знаку завжди при грошах. І 2022 не стане винятком.

Леви можуть створити новий бізнес або отримати підвищення по службі, що призведе до того, що вони підвищать свій життєвий рівень. Леви витратять зароблену або на якусь розкішну покупку або на екзотичну подорож. Єдине, з чим має бути обережним цей знак, так це з вкладеннями.

Водолій

Достаток у житті Водоліїв безпосередньо залежить від його гарної комунікації з людьми, бо саме через них до представників цього знаку приходять гроші. Вміє вибудовувати ділові зв’язки, дружити, легко згладжує розбіжності? Значить, Водолій завжди буде при грошах.

У його житті з’являтимуться люди-провідники, які сильно розширять його грошову свідомість. А за новим мисленням прийдуть зовсім інші гроші. Головне, вміти втримати фокус уваги та не розмінюватися на дрібниці.

You cannot copy content of this page