fbpx

Знаки Зодіаку, яким у середині травня усміхнеться удача

Тиждень з 16 по 22 травня буде наповнений свіжими враженнями, особливо для знаків Зодіаку вогняної стихії. Земним представникам астрологічного кола не дадуть зосередитись на справах романтичних мрій та передчуття любові.

Повітряна тріада має тихий і спокійний період, а ось водним знакам доведеться активно працювати. Згідно з астрологічним прогнозом, у середині травня удача посміхнеться п’яти знакам Зодіаку.

Овен

Овнів закрутить у вирі подій активне спілкування, яке принесе нові зустрічі та розширення кола друзів. Крім того, не виключені нові знайомства у ділових колах та набуття нових партнерів.

Діва

Представникам цього знаку вдасться поєднати фантазії із роботою. Такий підхід допоможе створити нові проекти та представити вдалі ідеї.

Терези

Терези отримають несподівану ділову пропозицію. Однак не слід приймати її в той же момент, є час все добре обдумати і вибрати найоптимальніший для себе варіант.

Рак

На раків чекає приємний сюрприз. Швидше за все це буде щось матеріальне, але вкрай необхідне.

Риби

Риби виявлять небувалий талант тактика та стратега. Грандіозного успіху допоможе досягти ділова хватка у поєднанні з чітким розрахунком.

You cannot copy content of this page