fbpx

Знаки Зодіаку, яким усміхнеться удача в серпні і поради для тих, кому доведеться долати труднощі

Серпень видасться неспокійним місяцем. Астрологи не обіцяють таких радикальних змін, які відбувалися в минулі місяці, але все ж потрібна особлива обережність. Найяскравішим астрологічним явищем місяці стане розворот Урана, в зв’язку з яким можуть виникнути різні аномалії. Але у кожного знака Зодіаку є своє джерело внутрішньої сили і удачі. У цьому місяці його потрібно відкрити, щоб не впасти духом перед труднощами.

Знаки Зодіаку, яких чекає удача в серпні 2020 року

Телець. Серпень буде вдалим для фінансових операцій, тому астрологи радять не упустити шанс зміцнити свій добробут. Мабуть, головне, що може цьому перешкодити, – жадібність і необгрунтовані страхи. Можна звернутися за підтримкою до Всесвіту: послання буде почуто, і, ймовірно, допоможе змінити життя на краще.

Діва. У серпні почнеться активна робота: Дівам важливо усвідомлено позбавлятися від всього, що з часом застаріло, виявилося поверхневим і приносить шкоду. Це саме можна сказати і до речей: бажано залишити лише те, що дійсно необхідно і приносить радість, щоб звільнити час і місце для бажаних змін.

Скорпіон. Новий місяць принесе Скорпіонам динаміку очищення і позбавлення від негативу. Те, що відбувається може змінити їх, допомогти в боротьбі з блоками і вірусами свідомості. Місяць вдалий для активної роботи, але все ж не варто забувати мудрий принцип: поспішай, не кваплячись. Краще подумки відступити на крок від бурхливої діяльності і оцінити все з боку: багато вийде побачити чіткіше і серйозно поліпшити.

Водолій. Вплив планет на представників цього Знака дуже відчутно: можливі підвищена чутливість і мінливі емоції. У роботі це може поміщати продуктивності, а значить, настав час посилити такі риси, як наполегливість, рефлексія, націленість на результат. Підсумки порадують не лише в серпні: Водолії, які проявлять себе з кращого боку, можуть значно підвищити свій соціальний рейтинг.

Риби. У діловому житті в серпні може статися багато змін – в основному, несподіваних, які вибивають з колії. Їм краще не противитися, а рухатися в потоці – тоді повернеться впевненість в собі, а те, що відбувається вдасться направити в позитивну сторону. Головне – не заганяти себе в жорсткі рамки: місяць динамічний, його енергії дуже рухливі, тому і поводитися потрібно так само. Є шанс досягти успіху в житті, перебуваючи в доброму гуморі і гнучкому ритмі.

Поради іншим Знакам Зодіаку

Овен. Астрологи радять Овнам навчитися терпінню. Краща тактика в серпні – вичікувати, оцінювати і не квапити події.

Близнюки. Надмірна квапливість може обернутися ударом долі і утруднити шлях до щастя. Увага до дрібниць і обережність у справах допоможуть уникнути пасток і зберегти позиції.

Рак. Гороскоп удачі пропонує Ракам проявити пильність і сміливість. Сміливі, але прораховані до дрібниць рішення принесуть подарунки долі і зроблять місяць вдалим.

Лев. Левам, які хочуть спіймати удачу і стати щасливішими в справах, любові і кар’єрі, варто навчитися швидко реагувати на події, що відбуваються і помічати підказки Всесвіту. Від швидкості реакції залежить процвітання і успіх.

Терези. Новий місяць буде відчувати Терезів на міцність. Можливі деякі негаразди і дрібні проблеми на початку серпня. Віра в краще і вихід із зони комфорту дозволять побачити вирішення проблеми з іншого боку і благополучно з нею впоратися.

Стрілець. Представникам Стрільця астрологи радять приділяти більше уваги близьким людям і відносинам в сім’ї. Зберегти мир і гармонію допоможуть душевні розмови і увага до всіх потреб рідних.

Козеріг. За гороскопом, Козерогам не можна здаватися і опускати руки. Навіть незважаючи на неприємності, важливо продовжувати рух до успіху. Завзятість буде винагороджено, а приємні зміни не змусять себе чекати.

You cannot copy content of this page