fbpx

Знаки Зодіаку, яким усміхнеться удача з грішми вже цього літа

Телець, Терези та Риби

Ці три знаки Зодіаку об’єднані в одну групу, оскільки всі вони перебувають під керуванням Венери, яка цього літа буде у досить сприятливому положенні — принаймні до 11 серпня, доки не перейде до знаку Лева.

Варто зазначити, що ця планета керує не лише любов’ю та сферою стосунків. Їй підвладна наша з вами енергетика. Саме положення Венери багато в чому визначає те, наскільки ми з вами будемо сильними, активними та готовими звертати гори задля досягнення цілей. Вона визначає не емоційний стан, а фізичний. Це означає, що Тельцям, Терезами Рибам дуже пощастить у тих сферах, у яких потрібно постійно рухатися, або працювати руками.

Великі гроші та прорив у кар’єрі чекає на спортсменів, народжених під цими трьома знаками Зодіаку. Вони можуть показувати найкращі результати. Це літо для них буде дуже плідним. Якщо в планах було встановлення нових рекордів, то краще просто не придумати.

Це дуже гарний час і для важкої інтелектуальної роботи, яка потребує концентрації уваги. Венера дасть сил залишатися продуктивними всім, хто має багато і старанно працювати.

Варто зазначити, що Венера не любить жадібних людей. Якщо Терези та Риби вкрай щедрі люди, то у Тельців можуть виникнути проблеми. Їм потрібно терміново подолати бажання забирати собі все без залишку. Якщо вони навчаться ділитися з оточуючими корисною інформацією і надаватимуть допомогу, їм однозначно воздасться за це.

Водолій, Діва, Близнюки

На варті фінансового успіху у цих людей стоїть Меркурій, який буде вкрай позитивним і сильним, хоч і не завжди. Тим не менш, планета буде більшу частину часу дуже сильною. Особливо важливо відзначити той факт, що Меркурій цього літа опиниться у ретроградному становищі лише перші три дні червня. Решту часу планета рухатиметься у прямому напрямку. Це чудові новини для Водоліїв, Дів та Близнюків.

У зв’язку з гарним положенням фінансової планети люди цих трьох знаків Зодіаку можуть розраховувати на вдалі покупки, на дуже швидке досягнення успіхів у якихось нових для них сферах. Можна шукати нових джерел доходу, просувати свої ідеї.

Також представники цих знаків можуть відкривати власний бізнес, вкладати велику кількість коштів у нерухомість, міняти валюту. Меркурій покращить пам’ять цих людей, тому їм можна буде займатися вивченням чогось нового.

You cannot copy content of this page