Знаки Зодіаку, яким з 1 по 10 липня доля підкине випробувань і може завдати болю

Водолій

Представники цього сузір’я планували провести другий літній місяць із другою половинкою, зарядитися позитивом. Але вже перша декада чітко дасть їм зрозуміти, що їхнім бажанням здійснитись не дано.

Водолії зіткнуться з тим, що партнер віддалятиметься, що він не захоче проводити з ними час, що він буде зайнятий своїми справами. Насправді, все це буде відмовками. Проблема в тому, що у червні Водолії примудрилися образити коханого, не помітити того.

Описана поведінка, відмова від спільного проведення часу – все це буде лише результатом старань самих Водоліїв.

Лев

Представники даного зодіакального сузір’я останнім часом дуже багато про себе почали думати. У першій декаді липня 2022 року Левам доведеться опуститися на землю.

Станеться це за допомогою тих оточуючих, яких вони зачепили за живе, яким вони перейшли дорогу. Леви не відразу зрозуміють у чому річ, засмутяться.

Але з часом вони вдасться зробити правильні висновки і почати поводитися так, як це буде прийнятно. Відносини з колегами та друзями у них після цього налагодяться у короткий термін.

Стрілець

Люди цього знаку тривалий час нехтували важливими питаннями. У липні 2022 року Стрільцям доведеться зіткнутися з наслідками цього.

Вони зрозуміють, що втратили матеріальну вигоду, що підставили своїх близьких та рідних, що позбавили їх чогось вартого. Сумлінним представникам цього знаку стане не просто соромно, а ще й боляче, прикро до сліз.

Пробачити собі свою поведінку Стрільці довго не зможуть.