fbpx
Гороскоп

Знаний асторолог передбачив, з 3 грудня особливий прибуток, декому вкладення не окупляться, а великі покупки не принесуть користі

Кожному хочеться знати, що чекає в наступному році і як гідно завершити поточний період. Але для вас це не тільки період підведення підсумків, а й період самоаналізу. Тільки зробивши правильні висновки ви зможете прийняти правильні рішення.

Грудень – місяць особливий. Комусь він принесе масу нових можливостей, когось винагородить за сумлінну працю і терпіння. Загалом перший місяць зими обіцяє бути сприятливим для всіх.

Фінанси та кар’єра

Новий 2021 рік ознаменувався приходом Білого Металевого Бика, який недолюблює тих, хто займається пустопорожньою балаканиною, і поважає наполегливих і працьовитих. При цьому Бик дуже консервативний і буде допомагати тільки тим знакам, які люблять перевірені дороги і правильні шляхи. У грудні усі, чия діяльність пов’язана з ручною працею, отримають підтримку від Бика.

Любовний гороскоп в грудні

У грудні пари будуть створювати серйозні стосунки, але романтики буде мало, більше чекайте практичних дій від коханих. Пари, які об’єднує справжня любов, зможуть подолати всі перешкоди і вийти на новий рівень.

Овен. З з грудня для Овна символ нових починань, особливо у сфері освіти. Однак перемоги чекати не варто, народжені під знаком Стрільця стануть конкурентами Овнів і можуть їх обійти в будь-якому змаганні. Овнам важливо зберігати добрі стосунки на роботі, із друзями, у сім’ї.

Телець. Тельці, як і раніше, імпульсивні і амбітні. Вони зосереджені не на поточних доходах, а на серйозному навчанні. Метод і предмет навчання у кожного Тельця – свій. Це можуть бути курси, книги або тренінги. Також з точки зору подорожей грудень – вдала пора.

Близнюки.  З 18 Грудня першій декаді доведеться підбадьоритися, проблеми, що вимагають дозволу, будуть тримати їх в тонусі. Однак дисципліна буде винагороджена як оплатою праці, так і заохоченням старших. Значущими особами для Близнюків стануть Стрільці, Раки, Риби, а похвилюватися змусить Скорпіон.

Рак. Раки будуть відкриті, доброзичливі та комунікабельні, легко йтимуть на контакт. Насичене життя піде їм на користь і відверне від сумних думок. Представники 1 декади можуть із задоволенням будувати відносини, засновані на дружбі, спільних інтересах, турботі і душевності. Представники 2-3 декади більше зосереджені на навчанні духовної філософії.

Лев. Схоже, Левів в грудні буде більше цікавити романтика, творчість і пригоди, ніж робота і відповідальність. У професійній сфері удача посміхнеться тим, хто починає свій бізнес.

Діва. Діву в грудні найбільше цікавлять гроші, якщо вони у неї є. Варто не перекладати свою відповідальність на навколишніх, слід спробувати самостійно розібратися з усіма своїми справами.

Терези. У Терезів в грудні відкриється літературний талант, домашній затишок додасть впевненості. Квартира, дача або навіть житло батьків – всі ці місця стануть джерелом відпочинку і спокою.

Скорпіон.  Скорпіонам варто уникати великих розумових та фізичних навантажень, краще займіться повсякденними поточними справами. Монотонна робота, яка потребує певних зусиль, допоможе уникнути перенапруги, привести думки в порядок. І не шкодуйте себе, оскільки почуття жалості до себе породжує лінь.

Стрілець. У грудні для вас настане період бурхливого самовираження, всі, хто вміють вийти  яскраво в суспільстві, знайдуть визнання і успіх. Робіть велику покупку, проте краще, щоб вона була не розважального характеру, а принесла подальший розвиток у справах.

Козеріг. Грудень для вас – місяць примарних фантазій. Трата грошей стане імпульсивною на душевний або духовний розвиток. Козерогам слід прислухатися до думки досвідчених людей, успіхами яких вони не перестають захоплюватися. У таких людей є чому повчитися. Вони навчать того, чого не навчить жодна книга – жити і виживати, долати труднощі і обходити перешкоди на своєму шляху.

Водолій. Вам доведеться долати напади ліні . Намагайтеся у грудні уникати імпровізації, спонтанних і імпульсивних вчинків, інакше ризикуєте своїми ж руками видалити те, що так довго вибудовували у своєму особистому житті.

Риби. Рибам слід ні про що не жаліти і з вдячністю приймати всі зміни. Нехай спогади залишаться у вашій пам’яті, а зараз зробіть все для того, щоб коли-небудь, в далекому майбутньому, не шкодувати про згаяні моменти.

You cannot copy content of this page