fbpx

Знаючи ці підказки, ви краще зумієте підтримати свого партнера і самі отримати від нього підтримку в нелегкі хвилини життя

Колись, багато століть назад, ще до того як зустрітися і поєднати свої долі, марсіани і венеріанки жили в різних світах і були цілком щасливі. Але в один прекрасний день все змінилося. І марсіани, і венеріанки – кожен на своїй рідній планеті – раптом засумували. Зрештою, це і призвело до того, що вони опинилися разом.

Розуміння секретів що сталися з ними змін сьогодні допомагає нам усвідомити себе, що мотивація поведінки чоловіків і жінок відбувається різними шляхами. Знаючи ці підказки, ви краще зумієте підтримати свого партнера і самі отримати від нього необхідну підтримку в нелегкі хвилини життя. Давайте заглибимося в минуле і уявімо собі, ніби бачили все, що сталося тоді, на власні очі. Джерело.

Читайте: Історія викриття однієї брехні

Всі марсіани покинули міста і надовго сховалися в своїх персональних печерах. Вони залізли в них так глибоко, що не могли знайти виходу назад – до того самого дня, як одному з них спало на думку поглянути в телескоп на Венеру. Зрозуміло, телескоп тут же пішов по руках, і, споглядаючи доти незнайомі чарівні істоти, марсіани випробували такий приплив натхнення, що від їх дeпресії і сліду не залишилося.

Що ж трапилося? Так просто вони раптом відчули себе потрібними. Вони висипали з своїх печер і кинулися будувати космічний флот, щоб летіти до Венери.

Венеріанки стали збиратися в гуртки і розповідати один одному про свої проблеми, щоб розвіяти смуток-тугу,  Однак цей засіб виявився не дуже-то дієвим, і депресія затягнулася – до того самого дня, як усім їм стало одне і те ж пророче бачення: незнайомі, але чудові, сильні і сміливі істоти (марсіани) несуться крізь простір, щоб віддати їм свою любов, стати їм підтримкою і опорою. Аж ось зненацька венеріанки відчули, що тепер про них є кому подбати. Поділившись один з одним примарилося баченням, вони відчули, що їх депресію як рукою зняло, і всі разом дружно і радісно взялися готуватися до прибуття марсіан.

Чоловіки відчувають душевний підйом і прилив сил, коли відчувають себе потрібними

Жінки відчувають душевний підйом і прилив сил, коли відчувають, що про них є кому подбати.

І ці пружини діють донині.

Чоловіки відчувають душевний підйом і прилив сил, коли відчувають себе потрібними. Без цього відчуття чоловік в своїх відносинах з жінкою поступово втрачає активність і енергію, і з кожним днем ​​здатний все менше вкласти в ці взаємини. З іншого боку, відчуваючи, що жінка вірить в нього, цінує його зусилля, спрямовані на задоволення її потреб, чоловік в повному розумінні слова знаходить крила і готовий на велику самовіддачу.

Жінки, як і їхні прабабусям-венеріанкам, відчувають душевний підйом і прилив сил, коли відчувають, що про них піклуються. Чи не відчуваючи цієї турботи в своїх взаєминах з чоловіком, жінка поступово втомлюється від односторонньої відповідальності, від того, що їй доводиться занадто багато віддавати.

З іншого боку, відчуваючи турботу і повагу чоловіка, вона в повному розумінні слова розквітає і також здатна вкласти в ці відносини набагато більше.

Книжка Джона Грея «Чоловіки з Марса, жінки з Венери» входить у шістку найвпливовіших книжок другої половини ХХ століття. Це книжка, що що допомогла тисячам пар налагодити свої стосунки та перенести їх на інший, якісніший, щасливіший рівень.

You cannot copy content of this page