Зодіакальні пари, яким важко обходитися без регулярних суперечок

Рак та Терези

Ось різні знаки, яким складно порозумітися. Вічна доброзичливість Терезів починає дратувати Раків, які чекають від партнера сюрпризів, авантюр та несподіваних зізнань у коханні. Загалом, Ракам подобаються американські гірки, а Терезам їм взагалі не подобаються атракціони, екстрім і все, від чого захоплює.

Козеріг та Близнюки

Важливість сімейних зв’язків між близькими людьми, родичами Близнюки найчастіше оцінити нездатні. Звідси нескінченні суперечки з Козерогами, якраз схильні до клановості та сімейності. Близнюки взагалі не здатні на створення якихось вузьких кіл, їм хочеться не чаї ганяти, а розширювати межі спілкування та знайомств.

Два-три друга, три-п’ять знайомих – для Близнюка це не варіант, йому потрібно щодня забивати в телефонну книжку нові номери. Козерога подібна активність нервує, йому здається нерозумно гнатися за кількістю знайомств, коли важливіша якість.

Скорпіон та Лев

Це не стосунки, а поле бою, де кожна сторона бореться за перше місце. Леву необхідно, щоб ним захоплювалися апріорі, за фактом того, що він є такий прекрасний на білому світі.

Скорпіон же не облизуватиме партнера з голови до п’ят, якщо той не заслужив. І обов’язково скаже правду в обличчя, якою б неприємною та образливою вона не була. Крім того, ревнощі, що відрізняють Скорпіона, напружує Лева, що бажає загального обожнювання.