fbpx

Золоті слова золотого чоловіка або “Маринка для дому, а Лєночка для душі і тіла”

Нещодавно у нас в гостях були наші друзі – сімейна пара. Після вечері, я, як завжди, став допомагати своїй дружині прибирати зі столу і почав мити посуд. Для нашої сім’ї це звична справа. Не можу сказати, що в будинку тільки я мию посуд, але я не бачу в цьому нічого особливого і незвичайного. По-моєму, допомагати своїй жінці – це перший обов’язок чоловіка.

Спостерігаючи за моїми діями, дружина товариша, не без заздрості в голосі, сказала своєму чоловікові: «Ось дивись, Льоха Світлані допомагає, а ти навіть тарілку за собою вдома прибрати не можеш!». На що чоловік відповів: «А ти мені тоді навіщо?». У мене тут же виникол зустрічне запитання: «А ти-то їй навіщо? Тамагочі, за яким потрібно прибирати і якого потрібно годувати, вона може і в телефон закачати».

Я ніколи не розумів такого ставлення багатьох чоловіків до своєї другої половинки. Чому ви вважаєте, що домашні клопоти – це тільки жіночий обов’язок? А що тоді чоловічий? Цвях у стіну забити? Але, почекайте, цвях в стіну ви не кожен день забиваєте, а домашні справи потрібно робити щодня. Чому все це має лягти на тендітні жіночі плечі?

Коли я став говорити ці доводи другу, він обурився: «Наші діди з покон віків так жили: баби за господарством стежать, а мужики працюють! І раніше у жінок більше обов’язків було: і будинок, і скотина, воду з колодязя тягали і в печах готували. А зараз у них вдома всі зручності, машинки автомати, праски з відпарювачами, мультиварки і посудомийки: їм взагалі нічого робити не потрібно, так що посуд вона може і сама помити, а я на роботі втомлююся».

Згоден, нашим бабусям нелегко було, і сучасним жінкам дуже допомагає побутова техніка. Але зараз жінки також працюють на рівні з чоловіками (я не кажу про «ляльок з очима», покликання яких бути аксесуаром у багатих папіків). У нашій родині так заведено: ми приходимо з роботи, я допомагаю дружині приготувати вечерю і прибратися, потім разом відпочиваємо. Я вважаю, що моя жінка не зобов’язана стояти одна весь вечір біля плити і раковини, одна займатися з дитиною, а потім втомлена валиться з ніг.

Я хочу бачити поруч із собою красиву і не замучену домашніми справами дружину. І це, в першу чергу, моя турбота. Якщо я не буду їй допомагати, то у неї і не буде сил і часу на себе і мене, відповідно. Інакше, який же я мужик і захисник, якщо не можу допомогти своїй коханій?

Друг одного разу зізнався, що у нього є коханка. «Навіщо?» – здивувався я. На що один відповів: «Так втомився я від дружини. Мені з нею нудно, вона постійно на кухні, завжди чимось незадоволена, нескінченно возиться з дитиною, за собою не стежить, у неї завжди болить голова, ceкс у нас раз на місяць, і то примітивний. Змінилася Маринка після весілля.

Ось нова моя – красуня, завжди доглянута, ceкс просто чарівний. Ми з нею багато часу проводимо разом, цікаво мені з нею». Я поцікавився: «І що тепер, ви з Мариною розлучатися будете?» Друг щиро здивувався: «Ні, звичайно! Навіщо? Маринка нічого не підозрює. Вдома у мене чисто і завжди приготовлено, що мені ще треба? Маринка для будинку, а Леночка для душі і тіла».

Мені стало так бридко і неприємно, Ще більш огидно стало, коли зрозумів, що так вважають багато моїх друзів. Що за споживацьке ставлення в жінкам? Як так? Поки була молода і красива – була потрібна, а тепер можна і нову шукати? А дружина нехай далі прати і прибирати тільки? Це так низько! Ну ми ж не тварини врешті-решт! Сім’я – це величезна і важка праця для двох! І тільки удвох можна побудувати міцну і дружну сім’ю. А якщо взяти всі турботи на жінку у неї просто не залишиться часу ні на що інше.

Дорогі мої друзі, це не ваші дружини змінилися, це змінилося ваше ставлення до них. Поки ви зустрічалися до весілля, ви дарували їм квіти, подарунки, робили компліменти, ходили на побачення. А що ви робите після весілля? Ви приходите ввечері додому, чекаєте поки дружина приготує вечерю, а потім сідайте за комп’ютер або телевізор. У вихідні йдете до друзів без дружини. Адже так? А вона весь цей час займається готуванням, прибиранням, пранням, прасуванням, дітьми. Звідки у неї будуть сили і, найголовніше бажання, привести себе в порядок і посміхатися вам, як раніше, коли ви познайомилися?

Чесно зізнаюся (хоча, впевнений, багато мужики мені не повірять), я ніколи не зраджував своїй дружині. І не збираюся, мені це не потрібно. Навіщо розмінюватися на дрібниці? Обманювати? Навіщо ризикувати тим, що ви разом будували багато років? Та й не потрібна мені інша, мені моєї дружини більш ніж вистачає, вона мені і друг, і коханка, і дружина. Вважаю, якщо любиш жінку – то інша не потрібна. А якщо не любиш – так будь мужиком – чесно признайся їй в цьому і гуляй на всі чотири сторони. Тільки якщо до весілля ви полюбили добру і ласкаву дівчину, а після весілля вона стала занудою, то це ви, в першу чергу, винні в цьому!

Коли ви останній раз дарували своїй обраниці квіти? Просто так, без приводу. Коли ви останній раз запрошували її на побачення? Чоловіки, жінку треба підкорювати і завойовувати завжди! Все життя! Після весілля вона все та ж жінка, яку ви самі одного разу вибрали, і вона заслуговує такого ж ставлення, як і раніше, коли вона виходила за вас.

А якщо ви вважаєте, що після штампа в паспорті дружина повинна одна тягнути на собі все господарство, доглядати за вами, ростити дітей, при цьому так само мило посміхатися вам, коли ви валяєтеся на дивані і дорікаєте її за брудний посуд, то ви дуже сильно помиляєтеся. Вам не одружуватися треба було, а просто найняти хатню робітницю.

Ми з моєю Світланою в шлюбі 15 років. У нас вже доросла 13-ти річна дочка. Ми все і завжди робимо разом. Не буду приховувати, за цей час було багато і сварки, і примирення. Важливо не це, важливо те, як виведете себе під час сварки. Нерозумно сподіватися, що ваша дружина буде вам вдячна за те, що ви під час скандалів будете принижувати її і ображати.

До весілля ви обидва жили в різних сім’ях з різними традиціями і правилами, і те що у вас різні погляди на щось – це природно. Те, що у дружини є своя думка і вона думає не так як ви, зовсім не означає вона «дурна баба і нічого не розуміє». Зараз ви одне ціле і вам потрібно разом працюватиметься над своєю новою сім’єю, створювати свої правила і традиції.

Я до сих пір запрошую Світла на побачення. Ви навіть не уявляєте, як приємно чекати кохану в парку з букетом квітів! Гадати в чому вона сьогодні прийде, чи сподобаються їй квіти, підемо ми сьогодні в кафе або в кіно, може просто погуляємо по набережній. І ось вона йде, найкрасивіша, легкою ходою у стриманому платті, йде до мене на зустріч, моя кохана дружина!

Читайте також: Вони познайомилися в інтернеті – вона шукала кохання, він коханку

Моя дружина теж дуже змінилася після весілля, вона стала ще прекрасніша, ще ніжніша і ласкавіша, ще більш турботливою та люблячою. Для мене вона така одна: найкраща дружина і найкраща мати! З кожним днем ​​вона все більше відкривається мені. Я не перестаю дивуватися її багатому внутрішньому світові. І через 15 років вона весела і пустотлива дівчина, яку я колись полюбив.

Я не дуже люблю, коли моя дружина з гордістю говорить своїм подругам: «Мій чоловік найкращий чоловік на світі!». Тому, що я не вважаю, що роблю для неї, щось особливе, я просто її дуже люблю, допомагаю і оберігаю її. Це повинен робити кожен чоловік для своєї жінки, тоді і жінка буде віддавати втричі свою любов і турботу чоловікові.

Джерело.

You cannot copy content of this page