Зорепад Квадрантіди 3-4 січня – унікальна можливість здійснити мрію

Зорепади в 2018 році будуть кілька разів. Відкриває сезон метеоритних дощів потік Квадрантіди, під час якого ви зможете виконати своє заповітне бажання.

Щорічний зорепад буде проходити біля сузір’я Волопаса. Його активність припадає лише на кілька днів, однак насолодитися видовищем можна буде неозброєним оком.

Особливості зорепаду Квадрантіди з 3 по 4 січня
Метеорний потік буде прагнути до атмосфери Землі в період з 1 по 6 січня. Однак через віддаленість сузір’я Волопаса побачити його ми зможемо лише протягом двох днів – з 3 по 4 число. Удача чекає людей, які проживають в північній півкулі Землі і за умови відмінної видимості небосхилу в нічні години.

Характерною особливістю даного зорепаду буде його нетривалість, але в той же час яскравість метеорів, що згорають в нашій атмосфері. Під час зорепаду люди можуть відчувати занепокоєння, а в побуті нас очікують дрібні негаразди, які, втім, будуть швидко вирішуватися. Не виключені й проблеми у взаєминах.

Астрологи рекомендують провести початок січня в спокійній обстановці, відмовитися від сьогохвилинних поривів і зважувати кожне прийняте вами рішення. Виключіть конфлікти з близькими людьми і навчиться знаходити компроміси. У цей період намагайтеся вірити лише фактам, інакше плітки можуть підштовхнути вас до неправильних висновків і вчинків.

Як помітити зорепад і встигнути загадати бажання
Щоб встигнути загадати бажання під час метеорного потоку, намагайтеся дотримуватися простих рекомендацій. Вони допоможуть вам застати прекрасне видовище і не втратити можливості виконати мрію. Ось кілька простих порад:

Читайте також: Знак Зодіаку, в який не варто закохуватися

  • спостерігайте за потоком метеорів під час його піку;
  • вирушайте в місця, де освітлення мінімальне, наприклад, за місто;
  • заздалегідь продумайте своє бажання, щоб воно було коротким і змістовним;
  • якщо можете, вирушайте в ту півкулю, де точно зможете побачити метеори;
  • стежте за прогнозом погоди, щоб метеоумови не завадили вам.

Насолоджуватися астрологічною подією ви зможете не тільки в січні. Зорепади будуть протягом усього року, так що ви зможете запланувати поїздку туди, де точно зможете побачити пишність нічного неба з розчерками яскравих вогнів. До того ж під час такого видовища ви зможете порозумітися в почуттях з коханою людиною, а також зробити найромантичнішу пропозицію руки і серця. Бажаємо вам удачі!

Джерело.