fbpx

Зорепад Персеїди: яким знакам Зодіаку посміхнеться удача в коханні з 17 липня по 24 серпня

Персеїди – один з найважливіших зіркових потоків року. У 2021 році він пройде з 17 липня по 24 серпня. Астрологи розповіли, як він допоможе нам і яким знакам Зодіаку частіше за інших буде посміхатися удача.

Персеїди – це зоряний потік любові. Саме тому він буде допомагати тим, хто шукає другу половинку або бажає перевести стосунки на новий рівень. Намагайтеся проявляти максимальну активність в любові 12 і 13 серпня – в період піку цього зорепаду.

Близнюки

Близнюки – це дуже харизматичні й чарівні люди, які вміють знаходити спільну мову практично з будь-ким. Їм удача буде посміхатися значно частіше, ніж будь-кому іншому. Астрологи радять їм більше знайомитися, проявляти активність у спілкуванні і просто бути собою.

Персеїди допоможуть Близнюкам в значній мірі просунутися в розумінні своєї другої половинки. Люди цього Знака нарешті зможуть усвідомити, навіщо їх кохана людина діяла саме так, а не інакше в недалекому минулому.

Терези

Коли починаються Персеїди, Терези перетворюються в кращу сторону. Вони стають мудрішими і уважніше. У них з’являється дар красномовства, тому їм вдається не тільки отримувати компліменти, але і робити їх у відповідь. Це дуже важливий час, оскільки Терези зможуть вирватися із замкнутого кола «робота-дім».

Самотнім представникам Знака вдасться привернути увагу протилежної статі, а тим, хто вже перебуває у стосунках, енергетика падаючих зірок допоможе відродити їх, повернути їм колишню ніжність.

Риби

Великий успіх чекає Риб, які поки самотні. Їм варто бути уважнішим, тому що серед знайомих може з’явитися людина, яка буде їх влаштовувати по всіх параметрах.

Потік Персеїди посприяє вирішенню конфліктів в сім’ї, врегулюванню розбіжностей. Астрологи повідомляють, що друга половина липня і майже весь серпень будуть ідеальним часом для романтичного відпочинку. Астрологи не виключають можливість службового роману. Особливу увагу Рибам варто приділяти зовнішності. Потрібно носити більше синього і червоного кольорів.

You cannot copy content of this page