Зорепад з 28 по 30 липня: як загадати бажання, щоб воно неодмінно збулося

Зорепад відбудеться з 28 по 30 липня. У цей період кожен бажаючий зможе втілити в реальність будь-які свої мрії, але, щоб загадані бажання обов’язково збулися, необхідно дотримуватися кількох простих рекомендацій. У цьому випадку вже скоро ви зможете знайти все, що захочете.

Як загадати бажання з 28 по 30 липня
Ще наші предки вважали, що бажання, загадане на падаючу зірку, обов’язково збудеться. Однак навіть цей спосіб має на увазі дотримання певних правил. З їх допомогою ви зможете правильно загадати бажання під час зорепаду.

За день до очікуваного зорепаду необхідно записати своє бажання на невеликому аркуші паперу і завжди носити його при собі. Побачивши зорепад, скажіть його вголос, а після цього спаліть папірець, на якій записана ваша заповітна мрія. Попіл слід розвіяти за вітром.

Перш ніж записати або вимовити бажання, необхідно позбутися від негативних думок і поганого настрою. Якщо від вас будe виходити негативна енергія, ваша мрія не збудеться.

Якщо ви вирішили заздалегідь записати своє бажання, постарайтеся візуалізувати його. Щоб воно здійснилося швидше, спробуйте уявити його в найдрібніших деталях. Наприклад, якщо ви хочете знайти велику суму грошей, напишіть її на папері, а потім уявляйте, як ви тримаєте її в руках або обмірковуєте, на що її витратити. Якщо ви мрієте знайти кохання, ви повинні максимально деталізувати зовнішність і характер другої половинки. Уявіть, що ваше заповітне бажання вже виповнилося, і тоді скоро це обов’язково трапиться.

Довіряючи своє бажання зіркам, ви повинні вірити, що воно збудеться. Якщо ви робите це не заради здійснення мрії, а лише з цікавості, результату ваші дії не принесуть. Однак якщо ви хочете, щоб ваші бажання здійснилися швидше, не варто покладатися тільки на диво. Спробуйте прискорити цей процес своїми діями і стараннями.

Читайте також: Чим небезпечне місячне затемнення 27 липня: що не можна робити в цей день

Найголовніше правило – нікому не розповідайте про своє бажання. Ви повинні довірити його виключно зіркам. Якщо ж вам не терпиться розповісти іншим про свої надії, дочекайтеся моменту, коли ваше бажання почне виконуватися.

Відправивши свою мрію у Всесвіт, більшість людей перебувають в очікуванні дива. Саме тому багато хто може роками чекати підвищення, кар’єрного зростання або принца на білому коні. Щоб очікування принесли плоди найближчим часом, звертайте увагу на знаки долі. Деякі бажання не можуть бути виконані без вашої допомоги, тому вам необхідно не упускати можливості, які допоможуть вам наблизитися до мрії.

Джерело.