fbpx

Зорезнавці назвали два знаки Зодіаку, які в Травні ризикують лишитися без банкнотів, краще утриматися від покупок

Два знаки Зодіаку ризикують втратити всі гроші вже в Травні

Астрологи назвали два знаки Зодіаку, які в Травні зіткнуться з фінансовими труднощами. Їм варто більш продумано поводитися з грошима, інакше вони ризикують залишитися без них.

Телець

У Травні вам варто утриматися від масштабних покупок і витрат на розкішне життя. Ви ризикуєте влізти в борги, з яких вибратися буде дуже проблематично.

Власне, якщо ви проявите терпіння і максимальну працьовитість, ваш фінансовий стан покращиться до кінця Травня.

Уже наступного місяця ви зможете порадувати себе чимось. Також астрологи радять вам тримати гаманець при собі з мінімальною сумою грошей, щоб випадково не спустошити його.

Пора братися за справи, до яких ви раніше не вирішувалися підступитися просто тому, що не знали, як краще це зробити. Сьогодні інтуїція підказує, що і коли робити, з ким і як спілкуватися, від яких витівок відмовитися, тому в багатьох починаннях вас супроводжує удача.

Можливі грошові надходження, повернення старого боргу  в 20 числах Травня.

Рак

Експерти не рекомендують вам в Травні вкладати гроші в сумнівні проекти. Будь-яка інвестиція може обернутися для вас крахом і бідністю.

Краще почекайте, поки не з’явиться надійний варіант для вкладення коштів. Виникають сумніви в правильності обраного шляху.

Крім того, будьте обережні в роботі з документами. Є ризик, що вас захочуть обдурити.

Це також вплине на ваш гаманець. Не давайте гроші в борг, вам можуть їх не повернути. Але ви не здаєтеся завчасно, а починаєте пошуки людей, які можуть дати розумні поради, допомогти – і процвітаєте в цьому. До кінця Травня ви будете оточені однодумцями, готовими заради вас на все.

Плани, які ви раніше вважали абсолютно реальними, сьогодні здаються практично нездійсненними.

Будь-яке використання матеріалів (у тому числі фотографій)– суворо заборонено.

Фото Olesia Oleksandrivna.

You cannot copy content of this page