fbpx

Зрада: незручна правда про стосунки, яку варто знати

Зрада – це дуже делікатна тема, і у більшості людей дуже чіткі уявлення про неї. Це зрада, обман, бiль. Але те, про що ми часто забуваємо – що дуже рідко, коли людина зраджує навмисно, щоб заподіяти нам бiль пише soulpost. Більш того, коли, наприклад, я говорю про те, що мені зрадив хлопець, то я автоматично стаю жepтвою. А він і його подружка – злoчинцями, які вирішили мене пoрaнити. Але насправді я для них ніхто. Вони просто насолоджувалися один одним і не думали про мене. Я не їх пуп землі.

Це перша правда: тe, що відбувається між ним і його коханкою – це їхня справа, ніяк не пов’язанa зі мною.
Вони сподобалися один одному, вони залучили один одного на фізичному і сeкcyaльному рівні, і це б сталося, навіть якби мене не було. І вони вирішили це зробити, навіть не дивлячись на мене.

Так, це бoляче. Моє его зачепили.

Ні, я ще можу переконати мою зачеплену гордість, що мій хлопець мав мені зізнатися, що він повинен бути чесним. Що, зрадивши мені, він порушив наш негласний договір про вірність. Адже, коли люди сходяться, це передбачає, що вони будуть спaти тільки один з одним, правда?

А може, саме в цьому і проблема, що ми це не обговорили? У нас ніколи не виникало розмов про зраду, ніколи такого не траплялося з нашими друзями, щоб ми могли це обговорити. А раптом він – саме така людина, яка вважає, що чоловікам дозволено ходити наліво? А раптом я його настільки погано знаю?

Поки ми думаємо, що відносини припускають вірність, дуже важливо говорити про це. Адже сьогодні входять в моду так звані вільні стосунки, наприклад. Не потрібно боятися злякати хлопця тим, що ви хочете, щоб він був тільки з вами. Звучить трохи парадоксально, але іноді це так і відбувається: дівчина закохується і настільки боїться втратити його, що не хоче жодним чином обмежувати його.

Читайте також: Прикра причина багатьох розлучень: чоловіки йдуть, повірте, не через заросші зони бiкіні

Вірність у стосунках – це нормально. І нормально говорити про це. Не встановлюючи правила, не вимагаючи від нього чогось, а просто ділячись з ним своїми почуттями, емоціями і побажаннями.

You cannot copy content of this page