fbpx

Зрадливих чоловіків можна вирахувати за рисами обличчя

Такого висновку дійшли австралійські вчені, які опитали 200 волонтерів

Ознаки чоловіків, схильних до обману включають широку, кутову щелепу, квадратне підборіддя та виразне чоло.

Жінки ж натомість, можуть бути абсолютно спокійними, бо вчені стверджують, що чоловіки не настільки уважні та не можуть виявити за рисами обличчя, чи схильна вона до зради.

В ході опитування, вчені фотографували інтерв’юера та запитували його чи зраджував він свого партнера, наскільки привабливим він себе вважає та чи є допустимим для нього, так зване “браконьєрство”, коли людина вступає у стосунки із уже одруженим партнером.

Потім ці фотографії показали стороннім людям, щоб вони вказали на потенційного зрадника. Як зазначає видання, жінки виявилися доволі точними у своїх висновках.

Результати дослідження співзвучні популярній теорії про “накачаних тестостероном альфа-сaмцiв”.

Вважається, що жінки обирають цих високих і красивих чоловіків для коротких романів. Їхня зовнішність – ознака хороших генів і здатності мати здорових дітей. Однак первісна привабливість чоловіка-мачо скоро падає, оскільки красиві чоловіки привертають більше жіночої уваги, і ризик зрад стає вище.

Високий рівень тестостерону також може робити їх неврівноваженими і агресивними. Тож жінки, які шукають довгострокових зв’язків, як правило, прив’язуються до більш кволих типажів. Менш яскрава зовнішність означає, що вони з меншою ймовірністю будуть зраджувати і з більшою ймовірністю зможуть побудувати стабільне сімейне життя.

Читайте також: А ти на кого схожий? Мудра притча Паісія Святогорця

Джерело.

You cannot copy content of this page