fbpx

Зради, розриви, розлучення: названі знаки Зодіаку, яким крупно не пощастить в 2022 році

Гороскоп на 2022 рік обіцяє знакам Зодіаку позитивні зміни у всіх сферах життя. Проте деяким знакам Зодіаку прийдеться можливо пережити певні неприємні події. Кого саме вони чекають астрологи розповіли детально.

Овен

Постійне зосереджені на кар’єрі в 2022-му році, може призвести до того, що ваш партнер буде відчувати брак уваги і може піти шукати її на стороні. Астрологи радять вам переглянути свої пріоритети і постаратися зберегти стосунки.

Діва

У 2022-му році вам  можливо доведеться звикати до того, що все йде не за планом. Ваша вимогливість до партнера може привезти до того, що він може просто покинути вас. Припиніть все контролювати і тримати кохану людину в постійній напрузі. Недоліки є у всіх, і у вас також.

Терези

У  Терезів є великий ризик, що вони можуть бути обмануті. Як реагувати на це то вже вибір самих представників даного знаку Зодіаку. Астрологи попереджають, що ви звісно можете вдати вигляд що все добре, проте потрібно задуматися чи вам справді варто підтримувати такі стосунки заради видимості щастя.

You cannot copy content of this page