fbpx

“Зраджені жінки мене не підтримають, але слово коханка походить від кохання”: Як коханка змінює життя дружини

Кожна жінка асоціює слово коханка зі зрадою. Але, як би парадоксально це не звучало, воно походить від слова “Кохання”.

Я знаю, що ті жінки, які зіштовхнулися зі зрадою чоловіків будуть незадоволені таким визначенням. Але я все ж таки зважилася написати про це.

Як коханка змінює ваше життя
Тема “Коханки” дуже складна, важка. Про це складно говорити, складно розмірковувати. Наше життя – реальне, це те, що ми бачимо кожен день. Наші переконання, дії, бажання визначають нашу долю. Моя робота пов’язана з пізнанням безлічі різних життів, доль.

Всі жінки, які приходять до мене, різняться – долями, соціальним становищем, проблемами, які привели їх до мене. Я знаю, як важко переживали розпад багато сімей, в яких чоловіки заводили коханок. Найважче і найболючіше доводиться жінкам старше 50-ти років. Адже в цьому віці у жінок вже практично немає цілей в житті – діти подорослішали і створюють свої сім’ї, друзів залишилося не дуже багато, і залишився тільки чоловік, а він. А він, на жаль, приніс біль і страждання.

Я намагаюся розглядати ситуацію з різних сторін. Тому розумію, що у коханок незавидне життя – вічне очікування зустрічі з коханою людиною, його дзвінків і повідомлень, очікування змін в житті, надія на несподіване возз’єднання з чоловіком і спільне життя. Життя, просочене страхом перед простим дзвінком коханому, перед зустріччю в громадському місці, де можна зустріти його знайомих. А чи варто говорити про самотність у вихідні дні, свята, коли навколо стільки щасливих, повноцінних пар і сімей з дітьми. Життя коханки просякнута болем і гіркотою, яка відчувається день у день.

Як же пов’язані поняття “кохання” і “коханка”
Кохання – це безцінний дар, який отримують далеко не всі. Це почуття, як найдорожчий приз, отримують тільки найтерплячіші – ті, хто вчиться кохати і бути коханим спільно з партнером, які можуть і хочуть пізнати себе і свого обранця, які здатні розуміти життєві уроки і не повторювати своїх або чужих помилок.

Тільки перетерпівши, перечекавши, навчившись, набравшись досвіду, пізнаючи себе і свого партнера, можна отримати такий великий подарунок – кохання.

Жінка, яка зважилася грати роль коханки, ніколи не пізнає справжнього кохання.

Неможливо назвати повноцінними відносинами зустрічі на кілька годин, кілька разів на тиждень. Такі відносини не зможуть розвиватися, такі почуття не зможуть рости – це просто неможливо, адже у одного з партнерів вже є інша сім’я. Партнери ніколи не зможуть повністю відкритися і довіритися один одному, а коханка ніколи не зможе розкритися, як жінка. Адже між ними завжди буде стояти дружина чоловіка, а можливо і діти. А якщо немає довіри – як може дозріти кохання, як його можна “виростити”?

Жінка, яка зважилася стати коханкою, повинна розуміти, що стосунки не будуть повноцінними: рідкісні зустрічі, подарунки, нетривалі залицяння – це все, на що вона може розраховувати. Цього недостатньо, щоб жіноче серце розкрилося і наповнилося коханням. Жінка не зможе виконати своє призначення, дане від природи – кохати і підтримувати чуттєвий світ відносин.

Крім реального світу існує світ енергетичний. І чоловік заряджається жіночою енергією. Це непохитний закон світу енергії.

Чоловік не може жити без жінки, вона є джерелом його енергії. Якщо він став шукати іншу – значить, дружина не дає йому необхідної енергії, і підсвідомо він шукає своє джерело.

Якщо поруч з чоловіком є джерело енергії – він буде успішним і впевненим у собі. Але якщо цим джерелом є коханка, а не дружина – енергія не буде їй повертатися, вона буде віддавати її даремно. А він буде її повертати в свою сім’ю, дружині та дітям.

Енергія належить до високих матерій. Віддаючи енергію, кожна людина повинна стільки ж отримувати натомість, відновлюючи свої запаси.

Коханка не зможе брати участь в обміні енергією, вона буде тільки віддавати її. І не зможе самостійно в достатньому обсязі заповнювати її, тому буде відчувати себе спустошеною.

У відносинах повинен відбуватися обмін енергією. Якщо жінка дарує свою енергію коханому чоловікові, він досягає успіху в справах, стає сильним і впевненим Чоловіком. Але енергія повертається до неї у вигляді турботи, захисту і забезпечення з боку чоловіка. Якщо віддачі не відбувається, жінка стає нещасною, спустошеною, її долають депресії і напади поганого настрою, вона часто хворіє.

Читайте також: До 50 Ганю ніхто так і не посватав, а потім пішла заміж за вдiвця і розцвіла наче квітка

Зустрічаються такі стосунки з коханкою, в результаті яких перша сім’я розпадається і створюється друга. Але в такому випадку люди зазвичай вважають за краще не думати про те, які були допущені помилки в перших стосунках і не виносять з них уроків. Як правило, такі шлюби заздалегідь приречені на нещасливий кінець, і людина просто змінює партнерів протягом свого життя. Якщо чоловік вчиться на помилках першого шлюбу, можливо вдруге він зможе пізнати справжнє кохання.

Чоловікові досить 1 року, щоб зрозуміти, чи хоче він бути з жінкою.

Чоловік робить свій вибір протягом 1-1,5 року відносин. Якщо цього не відбувається – він не зможе визначитися ніколи, і коханка так і залишиться коханкою.

Мудра жінка, яка знаходиться в ролі коханки, навіть при будь-яких рішеннях пропонує чоловікові як слід обміркувати свої подальші дії, і не поспішати з вибором.

Потрібно розуміти, жінка яка підтримує відносини з одруженим чоловіком, прирікає себе на саморуйнування, навіть якщо не відчуває цього.

Автор – Ірина Гаврилова Демпсі

You cannot copy content of this page