Зріст чоловіка впливає на стосунки і щастя жінки – вчені

Спільні інтереси, ceкс, кохання не завжди роблять людей щасливими. На комфорт у стосунках може впливати різниця у рості пари.

Чим вищий чоловік, тим радіснішою почуває себе дружина. Ви не помічали? А ось вчені уми з Kоnkuk University в Південній Кореї знайшли цьому наукове підтвердження.

“Хоча вже давно було відомо про те, що жінки обирають високих чоловіків через еволюційні переваги, жодне наукове дослідження не вивчало, наскільки чоловік високого зросту робить щасливою свою дружину”, – заявив автор дослідження Китає Сон. Науковці з’ясували, що значна різниця в зрості позитивно впливає на рівень жіночого щастя та якість iнтuмнuх стосунків у парі.

Читайте також: Вчені визначили ідеальний вік для вступу в шлюб для чоловіків і жінок: нове дослідження

Одна біда, на думку вченого, зв’язок між зростом і щастям поступово слабшає і майже повністю зникнути через 18 років шлюбу. Свої висновки вчені зробили на основі взаємин семи тисяч жінок із чоловіками. Ті, чиї чоловіки виявилися, м’яко сказати, велетнями, щасливі у шлюбі.

Цікаво, що представниці прекрасної cтaті так і не змогли пояснити, чим саме їм подобаються високі кавалери – вони просто обирали їх без логічних пояснень.

Джерело.