fbpx
Життя

Зустріч колишнім одногрупником перевернула з ніг на голову життя Юлії. Це була помилка, але тепер уже виправляти вона мусить одна однісінька, він як виявилось не готовий ні до чого

Юля була розлучена. Двоє дітей. Перший шлюб закінчився після того, як чоловік пішов до старої, багатої жінки, яка просто заманила його грошима.

Та багачка купила Івану джип, орендувала шикарний офіс, найняла людей, які навчили його працювати за компʼютером, оплатила дорогі курси іноземних мов.

Робила все, що треба щоб він виріс і розвивався. Звичайно, що захоплений такою увагою, і обкладений грошима із кожного боку, Іван швидко забув про сімʼю

Ходив на манікюр, одягався у дизайнерів, за все платила йому нова пасія.

Юля зрозуміла, що чекати на повернення блудного чоловіка у сімʼю немає сенсу, бо гроші виявились важливішими, ніж рідні діти, тому стала влаштовувати власне життя.

Мама лишалася з дітьми, а вона влаштувалась на роботу в адвокатську компанію .

Одного дня в офіс до неї по власних питаннях зайшов колишній одногрупник.

Звичайно, така зустріч була приємною, бо минули роки, і колись, на першому курсі вони зустрічалися.

Проводили гарно час, і здається були закохані. Але їхні дороги розійшлися, коли батьки забрали його до Америки.

Гарний, шикарно одягнений, усміхнений Василь відразу пробудив в Юліі старі почуття.

Вони домовились про зустріч. Потім про ще одну, потім ще. Так закрутився роман, який мав би закінчитись щасливо.

Але Василь просто був у відпустці, насправді не збирався повертатися в Україну жити, бо мав повністю облаштоване життя за кордоном.

Але от справа в тому, що ці зустрічі принесли жінці дитинку, яка була у неї під серцем. Василь від неї відмовився.

Читайте також: Пʼятниця 13, чорні коти, що перебігають дорогу, порожні відра, з якими вам хтось зустрівся, і всі інші забобони. Чому люди погоджуються у це вірити, і що це їм дає?

Звичайно, вона справиться з цим, але чому він відразу не міг сказати що не збирається будувати сімʼю із нею, а всі слова які говорив були брехнею!

Тепер Юлія думає, що допустила помилку. І лишилася з нею на одинці. Єдине тішить, вона стане ще раз мамою, і це таки прекрасно.

Автор: Mavka

Історія написана спеціально для osoblyva.сom

You cannot copy content of this page