Зустрінеш саме того. Кого чекає найромантичніша знаменна зустріч у лютому

Овен

Легкість – те, чого тобі часом не вистачає – стане твоїм постійним супутником у лютому. Ти будеш з легкістю закохуватися, визнавати у своїх почуттях, заводити романи і – розлучатися, якщо вам не по дорозі. І, до речі, саме ця легкість приверне до тебе «ту саму» людину – ви опинитеся з нею на одній хвилі.

Рак

У тебе є одна шкідлива звичка – розчинятися в іншій людині, зовсім забуваючи про власні потреби. Це треба міняти, інакше є ризик вплутатися у руйнівні стосунки. Більше здорового егоїзму – починаючи з перших побачень, пам’ятай, що ти маєш пріоритет. Якщо поруч із людиною ти можеш бути собою – це вірна ознака, що вона тобі підходить. Велика ймовірність, що лютому ти зустрінеш саме такого.

Діва

Пам’ятай, що кохання приходить тоді коли його зовсім не чекаєш. Щось дуже схоже чекає і тебе: найменше ти думатимеш про роман, коли він раптово тебе наздожене. Щоправда, ти не одразу зрозумієш, що все серйозно і надовго – можливо, навіть назавжди. Підказка: знаменна зустріч відбудеться у лютому.

Стрілець

Тебе і раніше не можна було назвати домосідкою, але в лютому твоя соціалізація не знатиме меж. Численні заходи, курси, майстер-класи – така активність принесе тобі нових друзів та корисні зв’язки, але, крім пари запрошень на каву, на особистому житті не позначиться.

Риби

Юпітер на пару з Нептуном подарують тобі стільки можливостей, що навіть якщо ти використовуєш їхню десяту частину, лютий стане найуспішнішим. Твоя програма-мінімум – найзапашніший роман за останні роки з нескінченними зустрічами та освідченнями в коханні. Здається, цей місяць року настав, щоби ти його запам’ятала.