Зустріти Новий рік спокійно вдасться не всім: гороскоп на 28, 29, 30 і 31 грудня

На жаль, не у всім вдасться зустріти Новий рік у спокійній та розміреній обстановці. Завадити можуть клопіт, суєта або проблеми, що раптово виникли на роботі.

Астрологи розповіли, яким виявиться останній тиждень 2021 року для кожного знаку Зодіаку. Комусь із зодіакальної дюжини вдасться разом вирішити всі проблеми, а у когось з’явиться відмінна можливість відпочити від сірих і набридлих буднів.

У Овнів не вдасться зустріти Новий рік у спокійній та розміреній обстановці. Завадити можуть клопіт, суєта або проблеми, що раптово виникли на роботі. Зірочки рекомендують звільнити 2 січня від обов’язкових справ, розвантажити графік до настання свят.

Тільці також не зможуть по-справжньому розслабитись у святкові канікули. Бажано відсунути вирішення важливих справ на невизначений термін, поки мозок та загальний душевний стан не нормалізуються.

Близнюки потребують позитивного підживлення. Посмішка та гарний настрій, а також свобода від зайвої тяганини та стресу – ось рецепт на найкращий Новий рік. Спробуйте делегувати повноваження або розпланувати найближчі тижні із паузами між ривками. Ця порада стане в нагоді для активно працюючих представників знаку.

Свята мають бути без роботи – такий девіз рішуче прозвучить із вуст Раків. Головне найближчого тижня — спокій та стримана реакція на раптові проблеми. Намагайтеся завершити справи до 31 грудня. Якщо у вас є діти, витрачати більше часу з ними.

У Левів відбудуться кардинальні зміни на особистому фронті. Самотні зустрінуть свою долю, невільні перейдуть на новий рівень взаємин із коханою людиною.

Діви відчують в останній тиждень року приплив сил. Не забудьте в ніч з 31 грудня на 1 січня загадати найзаповітніше бажання. Якщо ви скажете його щиро, у 2022 році воно неодмінно здійсниться.

Терезам слід провести велике прибирання перед Новим роком, викинути все непотрібне і розлучитися з зайвими людьми. «Розламання» на всіх фронтах упорядкує і думки — ви відразу відчуєте зміни в долі.

Розслаблення в останній тиждень року необхідне багатьом, у тому числі і Скорпіонам, які працюють у 2021 році у посиленому режимі. Позбудьтеся непотрібних думок. Найближчими днями на вас чекають приємні новини від близьких та примирення з давніми ворогами.

Перед Новим роком та після нього завжди чекають дива. Скептики-Стрільці побачать, як усі плани втіляться у життя. Однак для цього слід виконати кілька умов та докласти трохи більше зусиль.

Козероги вирушать у довгоочікувану поїздку, на яку накопичували досить давно, можливо, весь 2021 рік. Подорож стане незабутньою за наявності компанії із близьких людей.

В останній тиждень 2021-го та перший тиждень 2022-го Рибам доведеться проаналізувати всі плани та взятися за термінові справи. Переживати з цього приводу не варто, адже ви впораєтеся з усім! Найсприятливішим днем ​​щодо цього стане 2 січня. Грамотна організація часу – головний урок, який слід пройти у новому циклі.