Звалиться багатство на початку березня: хто в списку щасливчиків

Телець

Тельці – знак Зодіаку, завжди прагнуть матеріального благополуччя, дуже трепетні у цій справі.

Вони готові пожертвувати своєю духовною рівновагою заради грошей.

Зроблять все, аби отримати велику суму, а на початку березня завдяки своїм навичкам спілкування, комунікабельності та заповзятливості вони зможуть здійснити досить великі угоди або піти на шалене рішення, яке незабаром окупиться та примножить їхній капітал.

І незважаючи на свою любов до грошей, вони зможуть зберегти багатства на досить довгий термін, що дуже дивно для марнотратних Тельців.

Вдалі дні для угод: 3, 7 та 9 березня.

Овен

Овнам у першій декаді березня пощастить. Люди, народжені під цим знаком, відрізняються впертістю, прагненням стати лідером у всьому.

Їхні професійні риси допоможуть їм у просуванні кар’єрними сходами, крім того, Господар року обіцяє грошовий достаток на початку березня.

У Овнів з’явиться шанс на великі вкладення та придбання нових цілей, які у майбутньому будуть обов’язково досягнуті.

Давні мрії здійсняться і у зв’язку з цим, достаток повалить у будинок Овнів.

Їхня рішучість і вміння торгуватися стануть головними помічниками у всіляких великих, а головне вигідних угодах.

Вдалі дні для угод: 2, 5 та 6 березня

Близнюки

Енергійні та ерудовані Близнюки теж будуть обдаровані грошима, але їм доведеться постаратися. Можлива поява в житті нових знайомств, які здатні підказати і поставити на вірний шлях мінливих знаків.

Щоб не прогаяти шанс на матеріальний достаток, їм необхідно буде включити свої найсильніші сторони та навички: уміння працювати з великим потоком інформації та неординарне мислення, здатне привести до шалених, але правильних рішень.

Вдалі дні для угод: 2, 4, 5 та 8 березня.

Стрілець

Початок весни обіцяє бути насиченим. Стрільці дуже відповідальні до грошей і не люблять розкидатися ними на всі боки.

Їхня чарівність і неймовірна самовпевненість здатні примножити капітал у кілька разів, причому особливих зусиль Стрільці не докладатимуть.

Місяць дуже щедро обдарує їх своїми грошовими запасами. Різні інвестиції швидко окупляться.

Вдалі дні для угод: 1, 2, 7 березня

Рак

Горді та цілеспрямовані Раки швидко знайдуть спосіб озеленити свої багатства. Їхня неймовірна працелюбність тільки допомагатиме, а вміння налагоджувати зв’язки з людьми зведе їх з тими, хто даватиме корисні поради.

Проте березень може стати напруженим, і тому Ракам потрібно бути дуже обережними зі своїми фінансами – вони мають ризик влізти в борги. Але їхній твердий характер зробить усе, щоб цього не допустити.

Вдалі дні для угод: 3, 5, 6 та 10 березня.