fbpx

Звідки прийде багатство у березні до 5 знаків Зодіаку. Везунчики схоплять удачу легко

Астрологи не лише назвали знаки зодіаку, яким варто чекати на гроші, а й назвала дати, а також джерела матеріального достатку.

2-6 березня планета матеріального достатку Венера буде у Раку. У цей час люди неохоче розлучаються з грошима, а витрачають їх тільки на дуже близьких людей і свій будинок. Венера принесе прибуток Близнюкам. На них чекають хоч і невеликі, зате дуже легкі гроші. Астролог рекомендує не брати участь в азартних іграх.

З 9 березня Венера перейде на знак Лева. А пощастить тим часом Ракам. Почнеться час щедрих витрат, подарунків, виграшів та фінансових успіхів. Ось зараз можна і заробляти, і витрачати із шиком. Добре піде заробіток від організації свят та спортивних заходів. Причому подарунки Ракам прилітатимуть буквально з усіх боків: призи у конкурсах, нагороди, премії на роботі. А 15 березня вони отримають те, що заробили раніше. 28 і 29 березня їм потрібно бути енергійнішими. Дохід принесе спорт, змагання, азартні ігри, конкуренція.

8 і 11 березня трін Юпітера та Сонця принесе фінансовий успіх Левам. Це буде яскравий і великий успіх. Або спосіб досягнення прибутку, або розмір суми, або розголос цієї фінансової удачі. Але цей успіх точно буде незабутнім. Астролог не відкидає, що це може бути виграш, дуже цінний подарунок або небувала премія.

19 березня на Діву чекає велика витрата. Вони думатимуть, що вона вигідна. Але астролог запевняє, що або вигоди не буде зовсім, або буде рівнозначною вашій витраті. Але бажання смітити грошима у Діви цього дня буде неймовірне. Астролог радить вчасно зупинятися.

26 березня з’єднання Місяця та Юпітера принесе удачу Стрільцям. У них стрімко підніметься прибуток і з’явиться більше цінних речей. Але це стосується тих Стрільців, які самі трудоголіки і старанно працювали. Ось вони й пожинатимуть плоди своєї праці. Хоча астролог запевняє, що у Стрільців весь місяць і так вдалий у матеріальному плані, але цього дня щастя просто зашкалюватиме.

Доходи будуть настільки високі, що їх вистачить, щоб покращити добробут усієї родини. Не виключено, що Стрільцям пощастить із нерухомістю або в сімейному бізнесі. У цього астрологічного впливу буде тільки один мінус – везіння буде триматися всього кілька годин, тому, коли почнеться успіх, довго не роздумуйте. Хоча Стрільці-везунчики рідко довго думають і швидко хапають удачу за хвіст.

You cannot copy content of this page