fbpx

Звички чоловіків, які говорять про те, що за такого заміж йти не варто

Відверто кажучи, виходити заміж за хлопця, який є повною протилежністю вашого ідеалу дуже нерозумно. Тільки уявіть собі людину, яка не знає, що ви гідні більшого, не любить з’являтися з вами на людях і просто не бачить в вас нічого, крім статусу «дружини». Хіба це не схоже на найгірший кошмар в житті будь-якої дівчини?

Врахуйте, що судити людину за її поганими вчинками і іншими аморальними речами – нормально.

Тому не пошкодуйте часу на роздуми про ваше майбутнє дружини. Не потрібно думати про те, скільки ви зустрічалися або жили разом, і не варто спускати все на гальмах, навіть якщо у нього немає тих 15 звичок, про які піде мова далі. Але цей список був складений не просто так.

Якщо ваш обранець саме такий, яким ми його опишемо, то обривайте всі зв’язки і женіть його куди подалі! Скоро ви зрозумієте, що подібний характер заслуговує тільки ігнорування, якщо не ув’язнення!

1. Обмежений
Думка про те, щоб провести все своє життя з людиною, яка мислить вузько схожа на кошмар. Навряд чи вам сподобається жити з хлопцем, який стає на заваді для звичних вам речей через банальний страх і невпевненість.

Подібний негатив не тільки здатний зруйнувати мрії про шлюб, а й все життя. Краще відразу обривати відносини на корені в самому початку знайомства, ніж чекати неминучої трaгедії.

2. Ненaвидить тварин
Погодьтеся, що ви не очікували побачити цю рису характеру. Хто з живучих на Землі в здоровому глузді може ненавидіти маленьких прекрасних створінь? Саме так! Ніхто! Тому задумайтеся над сказаним. Якщо ненависть не обгрунтована (наприклад, алергією), а ви стали перед вибором між домашнім вихованцем і хлопцем, то вибирайте перше.

Немає нічого дивного і поганого в тому, що людина байдужа до тварин. Але ненависть до братів наших менших, яка обґрунтовується лише самим фактом їх існування, говорить про відсутність співчуття. Якщо ж ви зважитеся жити з таким хлопцем, то зв’яжете себе з жорстоким твариною у людській подобі. Не виходьте за нього заміж.

3. Не зацікавлений в встановлених правилах
Йому подобається робити те, що він хоче і це не до добра. Ви можете робити йому зауваження, а він буде відповідати вам тим же. Це не тільки нешанобливо по відношенню до партнера, але і означає повне ігнорування встановлених правил у вашому спільному житті.

Кожні відносини мають основними правилами, які так чи інакше повинні дотримуватися партнерами. Але якщо ваш обранець знову і знову продовжує порушувати їх, не звертаючи уваги на ваші зауваження та побоювання, то не варто виходити за нього заміж. Повна байдужість до подібних речей не повинна заохочуватися, і вже тим більше вона не заслуговує другого шансу.

4. Порушує обіцянки
Незначна помилка або забудькуватість завжди заслуговує прощення. Навіть якщо хлопець дав велику обіцянку, сказану при світлі блакитного місяця і не витримала в майбутньому перевірку часом, він може отримати другий шанс. Але якщо це перетворюється в постійну практику, то пора щось змінювати у своєму житті.

Якщо ваш молодий чоловік люто і, на перший погляд, щиро дає обіцянки, а потім з легкістю порушує їх, то з вас просто-напросто роблять дурепу. Очевидно, що це не ті відносини, за які варто боротися. Тому знайдіть собі того, хто буде не порушувати обіцянки, а стримувати їх.

5. Відношення до вас другорядне
Однозначно, все стає жaхливим і неправильним, якщо хтось із пари вкладається у відносини більше іншого. Руйнування приходить з того моменту, коли все стає за принципом «бери-отримуй». І якщо ви саме та людина, яка віддає і ділиться всім з партнером, але не отримує хоч якусь віддачу натомість, то ви явно перебуваєте не на першому місці у свого партнера.

Немає ніякого сенсу підтримувати односторонні відносини, і вже тим більше переходити до шлюбу. Кожен заслуговує на увагу і гарне ставлення до себе. А по-справжньому кохана і близька людина завжди буде ставити свого партнера на перше місце.

6. Зайве самовпевнений
Хлопець, який постійно думає, що робить все правильно і не може помилятися повинен іноді «опускатися на землю». А ось спроби змінити людину і змусити його одуматися – не найкраща ідея. Це, з одного боку, жорстоко, а з іншого боку – не варто вашого часу.

Будь-яка людина повинна вчитися визнавати свої помилки і вміти долати їх. Якщо не на благо собі, то заради близьких. Якщо ж хлопець не готовий до такого кроку, то він з величезною ймовірністю зашкодить не тільки собі, а й вам.

7. Багато вибачається
Часті вибачення мають наступний сенс: «Вибач, але у мене багато інших важливих речей, і ти не значиш для мене так багато, як думаєш». Кінець історії.

Якщо хлопець вибачається більше, ніж потрібно, і всі вони не мають сенсу, то він лише вводить вас в оману і намагається приховати більш важливі проблеми. Може бути й інший варіант – йому просто лінь ділитися з вами своїми почуттями. Подібна поведінка не заслуговує заохочення, а заміжжя з таким хлопцем не має сенсу.

8. Любить сперечатися
Невеликі конфлікти навіть корисні, адже вони дозволяють розібратися з насущними проблемами. Але це ненормально, коли вони перетворюються на буденність. Багато сімей практикують здорове і спокійне обговорення спірних ситуацій, навіть якщо вони йдуть в розріз з інтересами одного з партнерів.

Особливо добре, коли людина намагається поглянути на проблему з обох сторін. Але якщо хлопець не бажає закінчувати суперечку і наполегливо намагається довести свою правоту, не враховуючи вашу думку, це велика проблема. Обидва партнери завжди повинні поважати один одного і сприймати розбіжність у поглядах. Тому не варто пов’язувати себе з людиною, яка незмінно стоїть на своєму. Просто викресліть його зі свого життя.

9. Обриває розмову
Як часто ви зустрічали балакучого хлопця, який любив постійно переривати вас, не встигнувши дослухати історію до кінця? Ніби для нього це нічого не означає! Знайомтеся, це типовий егоїстичний базіка.

Подібна поведінка не тільки виявляє відсутність комунікативних навичок, а й показує наскільки ви неважливі для нього. Ваша думка не має для нього ніякого значення, а ще краще, якщо ви постійно будете мовчати. Адже він стільки може розповісти! Але навряд чи комусь сподобається таке ігнорування протягом усього життя. Не робіть помилку – не виходьте за нього заміж.

10. Бреше
Невелику, наївну або незначну брехню, яка може бути спрямована на благо, завжди можна пробачити. Іноді, подібний крок навіть виправданий. Але постійна брехня може не тільки зруйнувати відносини, але і негативно позначитися на вашому житті надалі. Якщо брехні не уникнути, то уникайте цієї людини.

Будь-які відносини – це прояв довіри, які потребують відповідної поведінки. Якщо ж хлопець руйнує всю впевненість у спільному житті, то він повинен піти. Це отрута, яка повільно роз’їдає все, немов терміти, які пожирають дерево.

11. Напрошується
Якби кожен хотів стати об’єктом залежності від партнера 24 години на добу, то всі просто завели б собі дитину. Коли людина надмірно нав’язується, це означає, що йому не вистачає уваги або він просто не може довіряти своєму партнерові. Такі хлопці однозначно повинні знаходитися в чорному списку будь-якої дівчини.

Зрілим відносинам вкрай необхідні люди, які можуть і вміють бути незалежними один від одного. Адже доросле життя диктує свої правила і нав’язує нам різні зобов’язання. Нав’язливість – ненормальна!

12. Ненавидить свою сім’ю
Неважливо наскільки дратівливими можуть бути батьки, ніхто не повинен проявляти до них ненависть або викреслювати їх зі свого життя. Сім’я дає всім життя і можливість існувати. А відкидання цього аргументу – гріх. Якщо хлопець ненавидить свою сім’ю лише через зайву дратівливість або через іншу незначну проблему, то він не підходить на роль нареченого.

Шлюб – це створення сім’ї. Так як же він буде будувати нову, якщо не може порозумітися навіть зі своєю власною?

13. Курить
Від куріння важко позбутися. І це правда. Якщо ви проти цього явища, а хлопець не доклав хоч краплі зусиль, не дивлячись на ваші прохання, значить ви не займаєте в його житті те саме особливе місце. Тоді який сенс виходити за нього заміж?

Більш того, людина, що продовжує курити незважаючи на прохання, проявляє відсутність багатьох нормальних людських емоцій.

14. Непостійний в стосунках
Будь то дружба або його відносини зі своїм босом, якщо хлопець розкидається подібними речами, значить він дуже непостійний. Його поспішні висновки щодо оточуючих можуть рано чи пізно обернутися і проти вас.

Він з легкістю викреслить вас зі свого життя в той момент, коли ви почнете замислюватися про весілля. Така нетерпимість навряд чи стане хорошим фундаментом для довгих відносин.

15. Агресивний
Всі вищевказані звички і риси характеру навіть поряд не стоять з агресивною поведінкою партнера. Любов не має злості. І вже тим більше фізичної або емоційної агресією. Біжіть від хлопця, який жорстокий з вами. Ви можете спробувати змінити його поведінку, але ні про яке заміжжя мови бути не повинно!

Якщо ж ви не прислухаєтеся до цієї поради, то ризикуєте зробити найбільшу помилку в своєму житті. Не можна виходити заміж за хлопця, який не вміє контролювати свою агресію.

Читайте також: Жіночі вчинки, через які чоловіки втрачають цікавість

Джерело.

You cannot copy content of this page