Звички дружин, які заважають чоловікам більше заробляти і бути успішними

Жінка грає дуже важливу роль в житті чоловіка, в тому числі, і в його матеріальному добробуті. Виявляється, існують жіночі звички, здатні позбавити чоловіка мотивації заробляти більше.

Поруч з багатими чоловіками можна зустріти різних жінок, це і фатальні красуні, і нічим не примітні сірі мишки, і справжні стepви, які постійно виносять чоловікові мозок. Здавалося, б, що може бути спільного? Все просто. У них немає шкідливих звичок, які заважають їх чоловікам ставати багатшими.

Звичка вселяти стpaх. Будь-який чоловік – лідер, сaмець, який нічого не боїться і йде напролом. Але є чоловіки, у яких це на поверхні, а є ті, у кого це лідерство десь глибоко-глибоко всередині.

Жінка – шия у відносинах, і саме вона спрямовує чоловіка, тому якщо ви вселяєте своєму чоловікові стpaх перед невідомістю і новими горизонтами, нарікайте на себе. У чоловіка в кpові ризикувати, пробувати щось нове, відчувати адреналін і кураж – саме з такими емоціями люди можуть робити гроші і вести бізнес. Загнані звірята, яким жінка розповідає куди ходити, а куди не ходити, тому що “а раптом” ніколи в житті нічого не досягають.

Звичка бути занадто економною. Чоловіка потрібно мотивувати, а найкраще це робить сім’я і її потреби. Якщо ви на 100 гривень купили продуктів на тиждень, ви, звичайно, молодець, але не зовсім.

Якщо ви звикли в усьому собі відмовляти, доношуючи речі роками або одягаючись на секонді, якщо звикли купувати продукти в найдешевшому супермаркеті, а улюблена ваша фраза: “Ой, та ми й без цього прекрасно обійдемося”, не зліться на свого чоловіка. Це ви робите так, що він особливо не напружується для сімейного блага, а власне, навіщо? Вам адже і так всього вистачає, правда? Мотивуйте його заробляти більше і витрачати більше на потреби вашої родини, на поліпшення якості життя, на освіту і розвиток дітей, на спільні подорожі та емоції.

Звичка нічого не хотіти. Це звичка “зручної” жінки, яка думає, що вона діє на благо своєї родини, але глибоко помиляється. Вона оберігає свого чоловіка від будь-яких коливань, роблячи з нього iмпoтeнта в сфері матеріального розвитку: “Навіщо нам їхати за кордон? У бабусі в селі і повітря свіже, і грошей багато не потрібно витрачати”, “Не варто брати нову машину, ще й таку дорогу, ну чим ця погана, їздить і слава Богу “.

Така жінка ніколи нічого не просить, її все влаштовує, вона ще й всю родину переконує в тому, що більшого їм не потрібно. Не потрібно вибиватися, адже все, як у людей.

Читайте також: Три чоловічих помилки, які гарантують зраду дружини

А чоловікові важливо бути потрібним, важливо розвиватися і прагнути вперед, вони інтуїтивно відчувають закон грошей: більше витрачаєш, більше заробляєш, але ось така “зручна” жінка часто пригнічує чоловічий потенціал в самому заpoдку. І чоловік іде до іншої: “стpaшної” або “сірої мишки” або “стepва і істepичка”, але до тієї, яка мотивує.

Джерело.