fbpx
Стосунки

10 чоловічих таємниць, які варто знати кожній жінці

Чоловіки ніколи самі не розповідають про ці секрети, тому про них вам розповімо ми.

Вважається, що жінку зрозуміти дуже важко, і це правда. У нас все не так просто, але і в чоловіках все не менше заплутано, а може навіть і більше!

Тому наступного разу, коли ви будете дивуватися, чому ваш чоловік не відповідає на ваше повідомлення, або будете намагатися зрозуміти, чи сподобалися ви хлопцю, з яким нещодавно спілкувалися, згадайте про те, що в чоловічій голові теж відбувається чимало всякого. Ми пропонуємо вам 10 секретів про чоловіків, які вам слід знати:

Вони теж відчувають побоювання
Чоловіки, так само як і жінки, відчувають внутрішні стpaхи. Можливо, вони не настільки очевидні, як у випадку з жінками, але все ж вони є.

Чоловіки дуже переживають під час побачень
Традиційно так склалося, що саме чоловіки є ініціаторами побачень і стосунків, тому вони відчувають значний тиск в цьому питанні.

Вони і справді не вміють читати ваші думки
Якщо ваш чоловік запитує у вас, що сталося, то він дійсно хоче це знати. Він може навіть не здогадуватися, що щось йде не так, поки ви йому про це не скажете, тому будьте з ним абсолютно відверті і чесні.

Їм теж подобаються компліменти
Вашому чоловікові дійсно сподобається, якщо ви будете час від часу робити йому компліменти. Всім людям хочеться мати гарний вигляд, тому говоріть йому, якщо думаєте, що йому пасують його нові джинси.

Їм дійсно все одно, що буде на вечерю
Якщо ваш чоловік пропонує вам вибрати, куди піти на вечерю, то йому дійсно все одно куди йти – аби поїсти. Навіть якщо йому не все одно, то це значить, що він вас кохає, і хоче, щоб в цей вечір вибирали ви.

Чоловіки виглядають «міцними горішками», але чекають допомоги
У чоловіків є такий пунктик: їм здається, що вони повинні знати відповіді на всі питання і повинні вміти все робити самостійно. Однак насправді все не зовсім так. Допомога потрібна часом усім, тому не бійтеся запропонувати йому свою (навіть якщо він вас про це і не просив).

Вони бояться бути відкинутими
Приймати відмову важко для всіх, тому якщо ваш чоловік спочатку поводиться трохи відсторонено, то не панікуйте: він, так само як і ви, охороняє свої почуття.

Вони не хочуть, щоб ви оприлюднювали їх секрети
Якщо ваш чоловік розповідає вам щось по секрету, то він сподівається, що ви будете тримати це в таємниці. Якщо ви передаєте близьким подругам його секрети, то це розцінюється як зрада. Його секрети повинні залишатися секретами.

Вони роблять компліменти від серця
Ще коли я була в старших класах школи, мій друг мені сказав, що я зовсім не вмію приймати компліменти, і це правда. З тих пір я багато думала про його слова, і зараз, коли хтось говорить мені щось приємне, я зазвичай просто відповідаю «спасибі!». Якщо чоловік робить комплімент, то він дійсно так думає і хоче, щоб ви в це повірили.

Читайте також: “Все, набридло! Розлучаюсь!”

Він хоче зробити вас щасливою
Найбільше на світі ваш чоловік хоче зробити вас щасливою і бачити посмішку на вашому обличчі. Він може припускатися помилок, але не забувайте, що він старається.

Тепер, коли ви озброїлися знаннями про 10 «чоловічих» секретів, ви будете краще розбиратися в причинно-наслідкових зв’язках в його поведінці і зможете вивести ваші стосунки на новий рівень.

Джерело.

You cannot copy content of this page