fbpx

10 речей в жінках, які дратують усіх чоловіків

Що б ви не робили, ким би не намагалися бути – ви все одно комусь не сподобаєтеся. Однак є речі, які дратують всіх. Ось вони:

Гордість
Уявіть, ви на побаченні, під час якого ваша пасія говорить тільки про себе. Ні, розповісти про себе варто, рівно на стільки, щоб ваш партнер зацікавився вами, але не забудьте розпитати про нього. Односторонній монолог без цікавості до співрозмовника дратує.

Постійні скарги
Якщо жінка безпідставно скаржиться на все підряд, це сильний подразник і привід помахати їй ручкою на прощання. Наприклад, коли вона нарікає на те, що занадто багато їсть і почувається повною. Але нічого з цим не робить. Це здорово діє на нерви.

Розмова без дій
Нестерпно бути поруч з людьми, які говорять про те, щоб щось робити, але ніколи цього не роблять. Це викликає подив і роздратування. Наприклад, вона скаржиться на роботу, але не змінює її, тому що боїться змінити своє життя.

Бідний розмову
Якщо ви завжди повинні ставити питання, починати розмову або продовжувати розмову – це здорово набридає. Ми всі хочемо легкого співрозмовника, з яким можна говорити годинами, не вишукуючи теми, необхідні для спілкування. Всім нам потрібен хтось, хто цікавиться нами, нашим минулим і майбутнім.

«Не будь нудним»
Коли жінки пишуть це в своїй анкеті для знайомств, це, частіше за все, означає, що вони самі не в змозі підтримати жвавий інтерес співрозмовника. А, відповідно, нудні. Дами, ніхто не зобов’язаний вас розважати!

Завжди доводиться ініціювати sекs
Чоловікам подобається ініціювати sекs. Але робити це кожен раз? Ні. Звільніть. Чоловіки хочуть, щоб жінка була досить впевнена в собі, щоб накинутися на них.

Відсутність амбіцій
Жінка не обов’язково повинна балотуватися на пост президента. Але чоловікам подобається особи, які знають, якого життя вони хочуть, що їм цікаво, чого вони хочуть досягти. Неважливо, в якій професії.

Коли чоловік повинен здогадатися, що сталося
Бувають жінки, які на питання: «Що трапилося» відповідають мовчанням. Небайдужий чоловік ставить це питання знову і знову, поки йому не набридає ця гра і він відсторонюється. І тільки тоді жінки говорять про те, що їх турбує. Чоловік – не екстрасенс, просто скажіть про свої проблеми.

Жінка, яка не живе своїм життям
Чоловіків приваблюють жінки, які роблять те, що хочуть, незалежно від того, що думають інші люди. Їм подобаються незалежність і той факт, що вони цінують вибір.

Постійний потік повідомлень протягом усього дня
Чоловік не повинен говорити з жінкою весь день, нічого не зміниться, якщо ви будете питати про те, як у нього справи кожні 10 хвилин. Це дратує і викликає подив: невже у неї немає інших справ, що вона витрачає цілий день, щоб писати повідомлення?

Читайте також: 6 типів дівчат, яких не беруть заміж

Джерело.

You cannot copy content of this page