10 речей, які на хибну жіночу думку подобаються чоловікам

Чоловікам і жінкам властиво припускати щось про один одного. Ми не знаємо точно, але любимо здогадуватися, що ж подобається протилежній стaті. Іноді такі непорозуміння просто смішні, а іноді можуть призвести до серйозних проблем у відносинах.

Наступні риси і поведінкф – те, що на жіночий погляд подобається чоловікам, але насправді ті ненавидять подібне. Так що, дамочки, перелічені нижче речі зовсім неsекsуальни для чоловіків:

1. Млосний голос.
Справа в тому, що у більшості дівчат це звучить неприродно, що в свою чергу змушує чоловіка думати, що він розмовляє з нещирою людиною.

2. Модельна фігура.
Звичайно, багатьом чоловікам подобаються настільки стрункі дівчата. Але зазвичай вони не залишаються з дуже привабливими. Вони думають, що вже дуже красиві дівчата будуть їм зраджувати або просто кинуть їх заради когось кращого. Так, це наука і статистика. У дружини чоловіки вибирають собі дівчат простіше.

3. Здаватися дурною.
Багато дівчат корчать з себе дуреп, щоб чоловік нібито відчув себе розумнішим і краще, думаючи, що це його приверне. Але це не так, особливо, якщо ви хочете тривалих серйозних відносин.

4. Примхи та істерики.
Деякі жінки думають, що своїми примхами та істериками будуть здаватися більш жіночними для чоловіка. Але насправді це явно не те, що йому потрібно.

5. Занадто пухкі губи.
Це модно, тим більше, що ін’єкції стають все доступніші. Але насправді далеко не всім чоловікам подобаються пухкі губи, особливо коли вони вже виглядають неприродно і роблять дівчину схожою на качку.

6. Робити вигляд паскудної дівчата.
Це дівчата люблять поганих хлопців. А чоловікам подобаються погані дівчата тільки для sекsа, але явно не для створення сім’ї.

7. Вічно страждати.
Це в мультиках принци рятують страждаючих принцес. А в житті чоловікам не подобаються дівчата, які не можуть подбати про себе. Це не цікаво і не викликає до неї ніякої поваги.

8. У всьому з ним погоджуватися.
Часто дівчата намагаються в усьому погоджуватися з чоловіком, аби йому сподобатися, навіть якщо це не подобається їм самим. Це не приваблює, а скоріше відштовхує, тому що чоловік хоче собі жінку зі своїми поглядами і цінностями.

9. Намагатися здаватися дивною.
Деякі дівчата намагаються здаватися дивними в тому чи іншому вигляді, щоб зацікавити чоловіка, особливо якщо він творча людина і сам дивний. Але правда швидко спливає назовні, а в стосунках потрібно бути собою.

10. Сюсюкати.
Ви можете думати, що чоловікам це здається милим і забавним, але більшість з них це просто дратує.

Читайте також: Забудь про марнотратство: 6 речей, які ніколи не роблять багаті люди

Джерело.