10 типів чоловіків, які залишаються самотніми

Натрапила в мережі на форум, де чоловіки обговорювали причини своєї самотності. Була вражена. Деякі причини очевидні, і лежать на поверхні. А ось деякі стали для мене одкровенням. Дивіться самі…

Жеребець
Щоб ви не звинуватили мене в упередженому ставленні до чоловіків, почну з типажу, яким дійсно «не дуже то і треба». Це «жеребець» – чоловік від природи схожий на стародавніх героїв. Ідеш повз такого – і мимоволі обертаєшся, і метелики вже лоскочуть низ живота.

Весь його вигляд дає жінці обіцянку велике і чисте кохання на все життя, і він про це знає. Зазвичай високий, широкий у плечах, підтягнутий, іноді при цьому ще й гойдається. Дівки липнуть на ньому гронами, оцінивши якість генетичного матеріалу. А сам жеребець не поспішає в стійло. Нема чого йому. І так все є.

Мамин синок
Повною протилежністю жеребця є «мамин синочок». Ні, це не той чоловік, який до 30 років з тих чи інших причин все ще живе з батьками. І навіть не той, який відправляється в неділю до матінки жерти котлети. Все перераховане – в межах норми.

Я говорю про тих, кого хижачки-матері спотворили під себе ще в дитинстві, перетворивши в безглузді живі іграшки.

Такого хлопчика ніколи не відпускали гуляти з хлопцями. Відбривали від нього будь-яких дівчаток, якщо вони з’являлися в радіусі кілометра. Мати неодноразово заявляла, що ростить його «для себе». А щоб нікуди не подівся – підрізала такому крила ще в глибокому дитинстві.

В результаті виходить начебто чоловік, але за рівнем соціальних і побутових навичок щось ближче до немовляти. У пресі описані випадки, коли такі чоловіки роками жили навіть без паспорта, і нікуди не виходили з дому.

Бідолахи так і живуть під маминою спідницею років до 55, поки мама не вмирає. Після цього безцільно ходять по двору втрачені, в лахмітті, з подивом дивляться навколо, але міняти щось вже пізно.

Імператор
Там, де мати трохи більше адекватна, але не менш залежна від дитини і дуже самотня, виходять чоловіки-імператори.

Маленький цар гори з дитинства привчений до думки про те, що гідний найкращого. Трояндочку з торта – йому. Машинку ціною в половину маминої зарплати – йому. І ніяк інакше. В результаті хлопчик росте маленьким тираном, примхливим і прискіпливим ледарем. При цьому ще й з манією величі.

Його вимоги до зовнішності, освіти і виховання потенційної нареченої настільки високі, що в ці рамки не поміщається жодна жива жінка, тільки гумові. При цьому сам імператор може бути самим середнім чоловіком на світі, або навіть нижче середнього. Однак, це не заважає йому вимагати виключно королев.

Дpoчeр
Прочитала про один кумедний механізм, своєрідний збій в чоловічій фізіології. Якщо бути короткою, то після певної кількості часу, проведеного без жінки, жінок не дуже-то хочеться взагалі. Це не я придумала, це самі чоловіки помітили.

Як це працює? Я думаю, створюються звичні нервові шляхи для збyджeння і розрядки, і пов’язані вони не з теплою жіночої плоттю, а з мишею і сяйвом монітора.

З реальною живою жінкою з плоті і крові у такого, швидше за все, трапиться облом (на форумі були описані такі випадки). Після пари обломів чоловік зарікається пробувати, і назавжди залишається у віртуальному задзеркаллі.

Романтик
Я вже говорила про те, що після певного віку якщо жінки не було, то часто і потім не треба? Ось ця біда наздоганяє романтиків – чистих і світлих хлопчиків, вихованих строгими і добропорядними батьками. Вони – перші кандидати на роль в картині під кодовою назвою «пізній незайманий».

З дитинства їм навіюється страх «зіпсувати» дівчину, «зламати їй життя». Хлопець знає, що якщо раптом дівчина виявиться дівою, то він, як чесна людина, зобов’язаний буде на ній одружитися. А для, того, щоб одружитися, порядна людина повинна спочатку отримати професію, заробити на квартиру … Список вимог нескінченний.

В результаті років до 27 чоловік залишається, по-суті, незайманим. Комплекси й страхи множаться і ростуть. Якщо чоловік розумний, то він, можливо, звернеться до психолога. Якщо гарний, то його, швидше за все, розчохлить якась відчайдушна оторва, яку збyджyють боязкість і недосвідченість. А якщо немає?

Цeлкoдpoчep
Повна протилежність романтичному незайманому. Чоловік, який хоче мати справу тільки з незайманими, а сам свj. квіточку не зберіг. Він волочиться з бару в бар, з ліжка в ліжко з одними і тими ж скаргами: кругом одні шмари.

У пошуку чистої і світлої дівчинки часто зазнає невдачі. Тому що нормальним чистим дівчаткам потрібні такі ж чисті хлопчики-романтики, а не коти з помийки. Каже, що одружуватися немає на кому. Ну і слава Богу.

Домостроєць
У цeлкoдpoчера часто є один-домостроєць. Я не знаю, як два ці типажі знаходять один одного, але зазвичай вони виступають парою. Цeлкoдpoчeр кричить, що кругом однi шмaрu. А домостроєць його доповнює, кажучи, що жінка втратила своє природне призначення, не хоче прислужувати чоловікові, бути «замужем», і бла-бла-бла.

Як правило, домостроєць колись був одружений, можливо, навіть не один раз, але дружина втекла, не витримавши деспотичного характеру.

Відрізнити домостройця можна за характерними вимогами «покори», «страху перед чоловіком», розмов про ранги і домінуванні чоловіків.

Домостройці часто збиваються в зграї, і роками сидять на спеціальних форумах разом зі своїми друзями-цeлкoдpoчeрaми. Дуже активні в мережі. Згодом ця звичка до віртуальності може привести їх до лав вже не цeлкoдpoчерiв, а просто дpoчeрiв. Втім, не шкода.

Закомплексований
Деякі чоловіки з дитинства обросли такою бронею з комплексів, що крізь них не може пробитися жодна жінка. Як правило, це чоловіки зі знаменитої частини «Мене дівки в баню звали, а я з ними не пішов». Пам’ятайте, чому?

Людина з фобіями
У наш час однією з головних чоловічих фобій стає СНIД. Втім, на його місці можуть бути і інші захворювання, що передаються стaтeвим шляхом. Або, наприклад, ідея про те, що всі жінки хочуть спочатку звабити, а потім написати заяву про згвaлтyвання. Коротше, будь-яка ідея, доведена до абсурду.

Часто такий чоловік вимагає довідки про відсутність захворювань, що передаються стaтeвим шляхом. Або, наприклад, записує згоду жінки на диктофон. Ясна річ, що мало хто хоче мати справу з таким божевільним. Пошук половинки, тим же пильним мішком, займає багато часу. Часто – все життя.

інше
Ну і, нарешті, крамольна думка. А що, якщо цим самотным чоловікам і зовсім не потрібні жінки? Що на рахунок гeїв, і інших дивацтв?

Якщо вірити статистиці, вони живуть десь зовсім поруч з нами. А що, якщо ось той симпатичний самотній хлопець з собакою … як раз з них, а? І зовсім не самотній?

Може, і не варто домагатися від нього відповіді на питання «чому»?

Ну що, всi самотні описані? Кого забули?

Читайте також: 4 найвірніших знаки Зодіаку серед чоловіків

Джерело.