11 ознак того, що ви з правильною людиною, навіть якщо у вас зараз все складно

Тільки тому що у вас «все складно», не означає, що ви з неправильною людиною. Якщо у вас є взаємна повага і кілька інших важливих характеристик, то у вас цілком нормальна ситуація. Адже ідеальних відносин не буває. Просто можливо вам потрібно постаратися трохи більше, ніж іншим.

Загалом, якщо ви стикаєтеся з труднощами, але у вас є нижче перераховані ознаки, – не панікуйте – все складеться.

1. Ви знаєте, як допомогти один одному заспокоїтися.
Може, вам потрібно перевести все в жарт. А може просто помовчати і подивитися фільм. А може пообніматься або полоскотати один одного? Такі моменти зближують пари і вчать не приймати проблеми на особистий рахунок.

2. Ви один для одного в пріоритеті.
Якщо ваш партнер завжди ставить вас в пріоритет у своєму житті, це добра ознака, що вам варто бути разом. Таким не можна розмінюватися даремно.

3. Ви поважаєте один одного.
Повага допоможе вижити відносинам, навіть коли є проблема з почуттями.

4. Ви обоє готові докладати зусилля.
У момент, коли ваш партнер перестане старатися для ваших відносин, ви зрозумієте, що йому пора піти. Але поки він готовий працювати – значить ви теж не повинні опускати руки. Це означає, що ви все ще бачите своє майбутнє разом, навіть якщо воно туманну. Але ваше бажання і готовність боротися вселяють надію.

5. Ви довіряєте один одному і відчуваєте себе безпечно в стосунках.
Довіра – один з фундаментів міцних відносин. ЇЇ дуже легко зруйнувати, і якщо ви все ще довіряєте один одному, то це дорого коштує.

6. Ви завжди готові вислухати один одного і підтримати.
Якщо ваш партнер запитує, як ви, і вислуховує ваші проблеми без осуду, це добра ознака, що ви йому небайдужі і що він хоче для вас кращого. Відмінна партія!

7. Ви сваритеся чесно і конструктивно.
Ви шукаєте вирішення проблеми, а не знущаєтеся в тому, як образити один одного. Сварки неминуче, але якщо ви вмієте з них виходити чистими,, ваші відносини зможуть багато витримати.

8. Ви можете поговорити про все.
Відкрите і чесне спілкування – ключ до здорових відносин. Цінуйте людей, які обговорюють проблему, якою б болючою вона не здавалася.

9. Ви обидва залишаєтеся оптимістами, незважаючи на труднощі.
Життя не щадить нікого, тому оптимістичний настрій виразно допоможе зберегти відносини. Це також полягає в тому, щоб бути відкритими до нових можливостей і поглядів.

10. Більшість ваших проблем не в стосунках.
Проблеми з родичами, фінансами, роботою – все це впливає на відносини і призводить до сварок, але це ніяк не пов’язано з тим, судилося вам бути разом чи ні.

11. Ви проводите час порізно.
Здорові відносини складаються з людей, які можуть проводити час окремо. Якщо ви даєте один одному особистий простір, це ключ до успіху – особистісного і ваших відносин.

Читайте також: 5 чоловічих потреб, які розумні жінки не повинні ігнорувати: заміжні зараз закудахкають

Джерело.