fbpx
Стосунки

11 речей, які гірші за зраду

Зрада – це швидкий і 100% -ний спосіб зруйнувати відносини, але є і безліч інших речей, які не менше, а може і більше серйозні, коли мова йде про ризик для сімейного щастя.

1. Брехати і приховувати щось від партнера

Навіть якщо ви робите це в ім’я любові, щоб захистити почуття іншого, приховування чогось може перерости у велику проблему, про що ви потім будете шкодувати. У вас повинні бути такі відносини, в яких ви можете розповісти один одному максимально все. Якщо ви приховуєте щось, що може поранити почуття іншого, тоді ви в першу чергу не повинні були це робити.

2. Не бути повністю прив’язаним до людини

Прихильність – значить бути чутливим, задавати один одному питання про важливі речі, допомагати в труднощах. Якщо Ви не прив’язані настільки до людини, якщо він не відчуває вас поруч, це непоправна шкода для відносин.

3. Тихе невдоволення

До того часу, коли ви висловите своє накопичене невдоволення чимось, шкоди відносинам вже буде завдано. Приховуючи щось, думаючи, що краще стерпіти і промовчати – майже завжди неправильна тактика для вас самих. Це псує ваше ставлення до людини, і підсвідомо впливає на вашу поведінку.

4. Брак спілкування

Не просто звичайних розмов, хоча це теж важливо, а коли ви не розповідаєте один одному щось важливе, важливі подробиці, які можуть викликати проблеми.

5. Упертість, відмова від компромісів

Якщо кожен буде стояти на своєму, ніяких стосунків не вийде.

6. Сварки через дрібниці, побутові питання

Суперечка про те, чия черга мити посуд, може здаватися не страшною прямо зараз, але це залишає неприємний осад і може перерости в більш велику сварку з пригадування колишніх гріхів.

7. Поблажливість

У здорових відносинах не повинно бути нерівності, партнери не повинні самостверджуватися за допомогою один одного, показуючи своє презирство або велику важливість. Поблажливе і зневажливе ставлення впливає на самооцінку людини.

8. Залишатися в стосунках з розрахунку

Просто тому що вам зручно, ви не хочете засмучувати батьків, або тому що вже запланували поїздку за кордон, або просто не хочете бути одні.

9. Маніпуляції

Часто це відбувається тому, що ми не помічаємо, поки не стає занадто пізно.

10. Ревнощі

Самі підозри, одержимість ідеєю, що вам зраджують, може зруйнувати відносини.

11. Грати не в себе

Колись на початку відносин ви створюєте собі прекрасний образ, але згодом людина бачить вас справжніх і розчаровується. І не тому, що він такий поганий, а тому що ви обдурили його в чомусь серйозному.

Читайте також: Те, чого ніколи не можна говорити чоловіку

Джерело.

You cannot copy content of this page