fbpx

12 ідеальних пар по гороскопу: союзи благословенні небесами таки існують

Астролог Віра Хубелашвілі розповіла, які знаки Зодіаку утворюють ідеальні пари. Перевір, може бути в цьому списку є ти і твій милий?

Перш ніж розглянути, які пари серед знаків Зодіаку є найбільш ідеальними, варто розібратися, що ж ми вкладаємо в це визначення. Не секрет, що кожна людина має свій життєвий досвід і певні погляди. Любовний союз – це зіткнення двох світів, довгий час існували незалежно. Безумовно, спроба їх об’єднати рідко проходить без труднощів. Ми сперечаємося, ображаємося, обурюємося – словом, проходимо через період притирання.

Досить складно уявити собі зовсім бездоганні відносини, які, одного разу почавшись, не мали б на своєму шляху жодних негативних епізодів. Звичайно, і таке можливо, але тільки як виняток.

Отже, що ж ми маємо на увазі під ідеальною парою? Це поєднання знаків зодіаку, які мають астрологічну схильність бути разом. Їм простіше зійтися в поглядах, знайти спільні інтереси, подолати труднощі, закохатися одне в одного. Коли ми зустрічаємо подібних людей, то часто захоплюємося ними. Часто кажуть, що цей шлюб, мабуть, укладений на небесах або що ці люди напевно любили один одного в минулому житті і зустрілися в цьому житті для продовження свого щастя.

Ідеальний союз – це велика удача і знахідка, але це зовсім не означає, що людям, які знайшли відповідну другу половинку, не доведеться працювати над собою або розбиратися з труднощами. У чомусь буде, звичайно ж, легше, ніж більшості інших пар, але відносини – це завжди вклад, завжди ініціатива і увага один до одного.

Зараз ми розглянемо найбільш вдалі поєднання знаків зодіаку, але пам’ятай, що якщо ти не знайдеш там свій варіант – нічого страшного, адже і твій союз і без цього стане ідеальним, якщо ви обидва будете старатися заради загального щастя.

Овен і Водолій

Ми часто чуємо, що представники стихії Повітря відмінно поєднуються в союзах з представниками стихії Вогню. І це правда. Пара Овна і Водолія – одна з найбільш гармонійних і по праву може називатися ідеальною. Обидва спрямовані до свободи, нових вражень, знахідок і подорожей, партнери підходять один одному як шматочки пазлу.

Це більше ніж любов – це ще й дружба, повна радості, посмішок, пристрасті і щирого веселого сміху. Запал таких коханців не згасне з роками, їм ніколи не доведеться думати про те, чим же заповнити дозвілля або як провести вихідні, оскільки на горизонті завжди виникають нові цікаві обом ідеї.

Овен і Стрілець

Це не просто союз, а справжнє шаленство вогняної стихії. Два різного роду полум’я зливаються в одне. Це переповнений енергією союз, запал і сила якого відчуваються усіма людьми навколо. Комусь з боку може здатися, що Овен і Стрілець – це просто нерозлучна пара друзів, які захоплені загальними інтересами і, будучи дорослими, почуваються дітлахами один з одним, але це тільки поверхневе судження.

Насправді Овен і Стрілець просто завжди знаходяться на одній хвилі, що називається, захоплені одне одним і спілкуються легко, розуміючи все з півслова. Хтось може називати їх союз занадто гучним, занадто яскравим, чи божевільним, але для Овна і Стрільця це солодке божевілля, розділити і зрозуміти яке здатні тільки вони – і ніхто більше.

Телець і Рак

Відносини Тельця і Рака збудовані дуже тонко. Це чуттєвий союз, пройнятий невловимими для інших людей психологічними віяннями. Сторонньому спостерігачеві буде важко повірити, наскільки добре відчувають один одного ці партнери, як вони уважні до дрібниць, щадливі у відносинах і ніжні. Все, що можуть сказати їх знайомі: Рак і Телець дуже міцна пара, в якій практично не виникає розбіжностей.

Так, це виглядає саме так, але ніхто не знає в дійсності того, як ці люди підтримують один одного і як в дійсності зворушливий і романтичний їх союз, оскільки їхнє особисте життя не призначене для очей сторонніх.

Телець і Козеріг

Цей союз – повна протилежність попередньому. В його основі лежать сильна приcтрасть, емоційність. Любов тут – не тендітна павутинка, а якась незламна сила, про володіння якої хочеться кричати на весь світ, щоб поділитися з усіма радістю. Не дивно, що приcтрасні Телець з Козерогом так багато часу проводять в ліжку. Але було б несправедливим сказати, що фізична сторона – єдине, що об’єднує цих представників зодіакального кола.

Насправді, крім пристрасті, є ще безліч причин, через які Тельцю і Козерогy так добре разом. Нехай вони не дуже романтичні, але зате цілком захоплені своїм партнером, відмінно його відчувають, вірні і поділяють захоплення один одного. Цьому союзу багато хто заздрить, бажаючи мати таке ж щастя в любовних відносинах. Абсолютно логічно, що Телець і Козеріг входять в список 12 ідеальних пар.

Телець і Діва

Це дуже зважений союз. Якщо Телець – це знак, який може зійтися з багатьма, оскільки він буває різним, то Діва – людина строгих правил і непохитних поглядів. Ця негнучкість Діви робить її досить важким партнером, з яким дуже складно знайти спільну мову, а вже тим більше знайти щастя в шлюбі. Проте Телець не тільки на це здатний, але ще й настільки добре відчуває Діву, що вони є однією з найбільш вдало сумісних пар, відомих астрології.

Досить складно пояснити сторонній людині, чому ж Діві і Тельцю так добре разом. Вони можуть здатися нудними і позбавленими приcтрасті людьми. Але це лише тому, що і той і інший не звикли демонструвати свої почуття на публіці. Насправді їх союз – це ретельно спланований, буквально виміряних до міліметра ідеальний алмаз, якої виблискує рівномірними гранями приcтрасті, любові, поваги і дружби.

Близнюки і Терези

Ці два представника стихії Повітря схильні витати високо над землею, тому не всякий зможе підібратися досить близько, щоб зрозуміти, чим же партнери так захоплюють один одного. З боку може здатися, що у них самe спокійне життя, абсолютно позбавленe будь-яких яскравих подій, дорогих надбань, далеких подорожей і всього того, в чому так потребують багато людей, щоб відчути себе щасливими.

В жодному разі, Близнюки і Терези не заперечують подібних цінностей і не відмовляються від них, але набагато вище ставлять психологічні аспекти спілкування і інтелект свого партнера. Вони обидва прекрасні ерудити, можуть вести жваві бесіди, занурюючись все глибше і глибше в найскладніші теми, мрії і плани партнера, а також найпотаємніші куточки свідомості один одного.

Близнюки і Водолій

І знову представники стихії Повітря виявилися в списку найбільш ідеальних пар в зодіакальному колі. Але ситуація тут дещо інша, ніж в попередньому випадку. Близнюки і Водолій знаходять свої спільні інтереси в самих нестандартних сторонах життя. Їм цікаво спільно відкривати для себе щось нове про цей світ. Мінливість може збентежити представників різних знаків зодіаку, але тільки не цих двох!

Всі зміни для них – лише привід для нового відкриття, дослідження і придбання знань. Вони не бояться експериментувати і всіляко підтримують один одного в будь-яких починаннях. Комусь це життя здасться хаосом, але для Близнюків і Водолія – це ураган емоцій, почуттів і щастя.

Рак і Скорпіон

Це дуже емоційний союз. Він буквально просочений життям і має власне серце. Якщо когось із знайомих Рака і Скорпіона запитати, чи підходять ці двоє один одному, то той не замислюючись відповість, що ні – і помилиться. Це дійсно дуже незвичайний союз. Це дві емоційні, чуттєві, глибокі людини, спілкування з якими дається далеко не кожному представнику протилежної статі.

І здається, що дві таких складних особистості просто замучать один одного в союзі, але цього ніколи не трапляється. Скорпіон дбайливо ставиться до тендітної і вразливою природі Рака, а той, у свою чергу, поважає сильну пристрасть Скорпіона. Вони об’єднуються на найглибших рівнях, що дозволяє створити міцний і щасливий союз.

Часом Раку і Скорпіону навіть не потрібно говорити один з одним, щоб зрозуміти, що ж потрібно партнеру. Їм просто добре від самої близькості – відчуття, що рідна людина поруч.

Рак і Риби

Це дуже примітна пара. Вони не просто представники однієї стихії Води. Це щось більше. Люди сприймають їх як єдине ціле. Чоловік і дружина в таких союзах стають дуже схожими один на одного, дотримуються єдиних думок з різних питань і в цілому живуть на одній хвилі. Нерідко хтось із знайомих може, розповідаючи щось про одне, заплутатися і згадати іншого, та й в принципі цю пару досить складно сприймати роздільно.

Ви рідко почуєте про те, що Рак і Риба посварилися через незгоду з будь-якого питання. Обстановка їхнього будинку зазвичай не містить елементів, які вибиваються із загальної гармонії. «Душа в душу» – це фраза про Рака і Рибу. Зазвичай вони зустрічають один одного на якихось тематичних заходах і зближуються на грунті спільних інтересів.

Часто подружжя Рак і Риба – це колеги по роботі, а ще частіше – люди мистецтва, захоплені однією справою. Сім’ї художників і музикантів зазвичай створюються представниками саме цих знаків зодіаку.

Лев і Стрілець

Як не складно помітити, дуже багато ідеальних пар складаються із знаків зодіаку однієї стихії. Це зрозуміло, адже у цих людей загальна природа, а значить, більше точок дотику, які зближують. Ось і нинішній варіант не став винятком. У союзі Лева і Стрільця киплять неабиякі пристрасті. Два види вогню, сплітаючись, утворюють справжню пожежн.

Вони щільно вплітаються в життя один одного, і буде справедливо порівняти кожного з подружжя до цього акумулятором, яких підживлює сили і ентузіазм іншого. Ця пара друзів і спільників, але не однодумців. У кожного з них є свої інтереси, але обидва живлять глибоку повагу до життя і захопленням свого партнера.

Завдяки цьому, Лев і Стрілець завжди прийдуть один одному на виручку, допоможуть слушною порадою, а якщо і треба – самі докладуть зусиль в якійсь важливій для партнера справі. Їх iнтимне життя могло б стати прототипом для видовищного фільму, а побутові питання абсолютно не викликають суперечок. Звичайно, ці дві сильні особистості теж зіштовхуються з протиріччям інтересів, але трапляється це набагато рідше, ніж у багатьох інших.

Водолій і Терези

Цей союз здатний дивувати. Вони не прагнуть розуміння оточуючих, адже головне – це взаєморозуміння і ясність у відносинах з партнером. Їхні стосунки можуть виглядати екстравагантно, екзотично, або зовсім нести якийсь містичний відтінок. Вся справа в тому, що Терези і Водолії – люди, які здатні захоплюватися самими незвичайними питаннями, а спільне дослідження приносить їм ні з чим не порівнянне задоволення.

Сім’я астрологів, магів, авантюристів, циркачів, альпіністів – список можна продовжувати, адже Водолії і Терези непередбачувані і завжди знайдуть якесь нестандартне спільне захоплення. Але крім інтересів у них є ще одна зближуюча якість – обидва охоче поступаються один одному заради того, щоб досягти у відносинах гармонії.

Вони врівноважують сили, згладжують конфлікти, намагаються уникнути зайвої емоційності, а тому їх серця легко і невимушено стукають в унісон.

Риби і Скорпіон

Про таких людей кажуть, що у них є кармічний зв’язок. Важко сказати, чи завжди це правда, але саме таке враження справляє пара Риби і Скорпіона. Вони ніби народилися для того, щоб розшукати один одного, а коли це сталося, навіть не намагаються познайомитися краще, тому що здається, що вони знайомі все життя – навіть не одну. Їхні стосунки проходять гладко, перехід від знайомства до шлюбу майже завжди природний.

Може здатися, ніби всі події спільного життя Риб і Скорпіона давно відрепетирували, а тепер просто грають перед публікою. Їх зв’язок настільки глибокий, що часто не потрібні навіть слова – досить лише інтуїції, щоб зрозуміти, чого бажає партнер. Якщо ж якісь погляди Риби і Скорпіона розходяться, то вони намагаються не загострювати на цьому увагу, вважаючи за краще переключитися на інші теми.

Ми розглянули приклад 12 пар, про які можна сказати, що вони укладені на небесах. Зірки прихильні таким парам, але, як уже говорилося вище, не варто думати, що якісь інші союзи не можуть бути названі ідеальними. Головне – це бажання стати краще і знайти спільну мову з партнером. Ми всі здатні на це, незалежно від того, під впливом якого знака зодіаку народжені.

Читайте також: Скільки чоловіків дозволено мати жінці до шлюбу?

Джерело.

You cannot copy content of this page