Скільки чоловіків дозволено мати жінці до шлюбу?

Друг нещодавно мало не одружився. Був закоханий по вуха. Красуня-подружка підходила йому по всіх параметрах. Вони навіть познайомилися на загальний інтерес – на Борисовських ставках, запускаючи повітряних зміїв. Коли ти повністю віддаєшся рідкісному хобі, жінка з такими ж захопленнями, безцінна.

Він купив обручку, і збирався зробити пропозицію руки і серця.

Був майже впевнений, що вона дасть згоду. Він всюди називав її «наречена», будував плани на майбутнє. Вона будувала плани на майбутнє, і було щастя, злагода. Навіть батьківські, можна сказати, благословення. Поки він не поцікавився.

Так, він знав, що закохався в жінку, а зовсім не в незайману квітку. Власне, нічого поганого не бачив в тому, що у коханої до нього були чоловіки. Але він думав. Ну, 5, 7. Нічого. Це нічого.

– Ти така гаряча. Скільки у тебе було чоловіків до мене?

Правда, дурень?

Якби вона сказала точне число, і навіть двозначне, він би надувся, але потім. Вона сказала ось що:

– Та хіба я пам’ятаю? Багато, всіх не запам’ятаєш.

Читайте також: 5 чоловічих потреб, які розумні жінки не повинні ігнорувати: заміжні зараз закудахкають

Ну, самі уявляєте собі, які там двозначні числа, якщо вона всіх і не пам’ятає, якщо для неї, виявляється, сeкс – це не Подія, пaртнер в лiжку – теж не Подія, а щось прохідне, щось простеньке, сьогодні був, завтра забула. Це щось споживче. Як морозиво.

Він робив вигляд, що його ніщо не зачепило, шкода якось – такі відносини були прекрасні. І змії повітряні були прекрасні. Але йому стало гидко.

Чоловіки зрозуміють. Жінки – не факт

Він порвав з цією дівчиною. І знову даремно розпустив язика – пояснив причину розриву. Так що, коли через кілька місяців він зрозумів, що йому дуже погано без неї, коханої, і йому вже все одно, хто у неї був і скільки, на його телефонний дзвінок вона сказала:

-Ні, ханжа. Тепер і я тобою гидую.

Він зараз одружений на нормальній жінці, повітряних зміїв запускати перестав – не хоче ненароком зустрітися з колишньою.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram