fbpx

12 підтверджень того, що чоловік вам не зраджує

Він не поводиться дивно з приводу власного телефону. Якщо він просить вас подивитися, хто йому написав або зателефонував і ви знаєте код доступу до його смартфону, йому нема чого від вас приховувати.

Він поважає вас. Під час сварок він ніколи не ображає вас і не говорить з вами, як з дитиною. В хорошому він настрої або в поганому, він відноситься до вас як до рівної.

Він ніколи не перетинає межу. Він не фліртує з офіціанткою, коли ви з ним вечеряєте в ресторані. Він не коментує, наскільки хороша ваша подруга. Всі його увага спрямована на вас.

Він демонструє самоконтроль. Коли він в гніві, самотній або збуджений, він не робить імпульсивних вчинків, про які пізніше шкодує. Він думає, перш ніж діяти.

Він дає вам знати, де він і що робить. Він ніколи не зникає, не повідомивши вам, куди йде, або з ким він. Він не заявляється до вас посеред ночі без пояснень. Він тримає вас в курсі, так що вам ніколи не доводиться турбуватися.

Він уникає компрометуючих ситуацій. Коли його колишня стала відчайдушно добиватися його, він видалив її контакти зі свого телефону. Коли його друзі пішли в стpип-клуб, він сказав їм, що йому потрібно повернутися додому. Він не потрапляє в подібні ситуації з поваги до вас і ваших відносин.

Він розповідає вам все. Ви чуєте від нього докладні історії про всі його друзів і колег. Ось чому ви ніколи не бачите дивного нового жіночого імені на його смартфоні – ви просто знаєте всіх, кого знає він.

Він виконує всі свої обіцянки. Якщо він каже, що влітку ви вирушите в подорож, ви обов’язково поїдете у відпустку разом. Якщо він скаже, що прийде додому о восьмій, він буде вчасно. Він надійний. Людина слова.

У нього міцна дружба. Люди, з якими він близький, помруть за нього. Він ставиться до них з добротою і повагою, що є хорошим показником того, що він буде так само ставитися і до вас.

Він не з тих, хто прибріхує. Він ніколи не бреше вам, навіть коли йому щось важко сказати, він це висловлює. Він не замовчує і нічого від вас не приховує.

Нічого екстраординарного не відбувається. Ви ніколи не знаходили чужу помаду в його машині або додаток для знайомств на його телефоні. Ви ніколи не чули пліток про нього від друзів або попередження про нього від ваших друзів. У вас немає причин для занепокоєння.

Ви просто відчуваєте, що все в порядку. Ви знаєте, що він гідний чоловік і не заподіє вам болю. Ви довіряєте йому всім серцем.

Читайте також: 3 жіночі знаки Зодіаку від яких у чоловіків і серце, і годинник зупиняються

Джерело.

You cannot copy content of this page