fbpx

12 відмінностей між стосунками з дівчиною і стосунками з жінкою

Існує величезна різниця між стосунками з дівчиною і стосунками з жінкою і різниця тут буде далеко не у віці. Багато дівчат дорослішають, але всередині залишаються колишніми, а ось у інших, бути жінкою – в кpoві, навіть в самому юному віці.

Відмінності між звичайною дівчиною і справжньою дівчиною не можна виміряти в цифрах, адже вони відрізняються характером, особистістю, мисленням і поведінкою.

Емоційна зрілість необхідна для створення будь-яких cтосунків. Ви можете бути закохані одне в одного, але для того щоб направити цю любов в правильне русло і створити міцні стосунки – ви обидва повинні бути емоційно зрілими. Ваші почуття не є гарантією того, що ваші стосунки будуть вдалими. Саме тому вам слід вибирати собі в супутниці справжню леді.

Для того, щоб відрізнити жінку від звичайної дівчини, потрібно знати на що саме слід звертати увагу. Прочитавши цю статтю, ви зможете в цьому краще розібратися.

Читайте також: У коханні важливо не залюбити: “Після першого чарівного побачення, дівчина за одну ніч випaлилa дощенту цікавість до себе”

 1. Жінка відрізняється від звичайної дівчини тим, що прекрасно розуміє, як часом важливі конфіденційність й iнтимнicть, коли справа стосується стосунків. Вона ніколи не буде виставляти на показ те, що повинно залишатися тільки між вами двома.
 2. Звичайна дівчина завжди покладається на свого чоловіка в матеріальному і фізичному плані, а ось жінка буде покладатися тільки на себе так як розуміє, що сама повинна всього досягати.
 3. Якщо ви будете спілкуватися з іншими, звичайна дівчина відчує себе невпевненою і буде вас ревнувати. Жінка ж, навпаки, буде завжди впевнена у вас і у ваших стосунках і не буде проти вашого спілкування з іншими жінками. Вона вас поважає і розуміє, що крім неї, у вас повинна бути своя життя.
 4. Звичайна дівчина завжди буде більше переживати про те, як вона виглядає, ніж про те, як вона себе поводе, а ось жінка буде розуміти, що характер грає більш важливу роль, ніж зовнішність. Вона впевнена в тому, що головне – бути красивим всередині.
 5. Дівчина буде завжди поводити себе відчайдушно і необдумано, коли справа стосується чоловіків. Жінка вважатиме за краще зосередитися на собі і не буде ганятися за чоловіками просто через стpaх залишитися одній.
 6. У дівчини завжди буде одна мета – знайти собі хлопця. Їй подобається сам факт, що вона перебуває у стосунках, а ось самі стосунки її можуть зовсім не цікавити. Жінка відрізняється тим, що знає собі ціну і не погодитися бути з ким завгодно. Для неї в пріоритеті справжні стосунки з людиною, на яку вона завжди може покластися і якій може довіряти.
 7. Дівчина завжди буде вимагати вашої уваги і буде готова на все, аби оточуючі її помітили. Жінка ніколи не поведеться так відчайдушно і буде вимагати вашої повного уваги тільки під час вашого з нею спілкування.
 8. Дівчина завжди буде змінюватися і підлаштовуватися під когось просто для того, щоб привернути увагу хлопця, а ось жінка завжди буде залишатися собою і не буде намагатися здаватися кимось іншим.
 9. Звичайна дівчина любить обговорювати оточуючих і пліткувати, а ось жінка розуміє, що дрібні люди люблять обговорювати інших, а великі – обговорювати ідеї.
 10. Для звичайної дівчини, стосунки займають центральне місце в її житті і вона не уявляє його без свого хлопця. Жінка ніколи не забуває про себе і підтримує окреме життя поза стосунками.
 11. Звичайну дівчину завжди привертають чоловіки, які погано до неї ставляться адже вона впевнена, що її любов здатна змінити будь-кого. Жінка розуміє, що не варто зустрічатися з ким-завгодно просто щоб не бути самій. Якщо вона не готова до цього – вона не буде закохуватися.
 12. Звичайна дівчина одержима поверхневою поп-культурою і ЗМІ, а ось жінка любить читати книги, роздумувати і вчитися чомусь новому.

Джерело.

You cannot copy content of this page